Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek is gáz ennyi idősen?

Misa-chan55 kérdése:

Szerintetek is gáz ennyi idősen?

Figyelt kérdés

16éves vagyok lány. A barátommal már 3éve járunk, de még nem voltunk úgy.. Pár barátnőm mindig mondja hogy hagyjam magam mert itt az ideje már. A barátom mindig mondja hogy ő tud várni (majdnem egy évvel idősebb és szűz) de látom rajta hogy türelmetlen és zavarja. Én félek kissé, de főleg az zavar hogy még 'kislánynak' gondolom magam ehhez és elásnám magam a szemembe, de a barátomnak se akarok 'rosszat'. Lehet hogy már annyira nem vár hogy megcsal..

Mi legyen? Tényleg gáz ez ennyi idősen?:/



2014. júl. 2. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, nincs olyan, hogy gáz. Majd amikor késznek érzed magad akkor csináld.

Azt, hogy mi lesz senki nem tudja megmondani. Saját véleményem az, hogy amíg ő is szűz kisebb eséllyel csal meg.

2014. júl. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Gáz. Tudod az a tulajdonképpeni gáz, hogy 13 évesen "járunk" játékot kezdtetek játszani. Ez a játék is kimerül egyszer.
2014. júl. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Lehet hogy már annyira nem vár hogy megcsal.." Akkor meg csal, de legalább nem vesz palira 16 évesen.

Az a gond hogy olyan korosztály a tiétek, hogy ilyenkor minden izgatja, miután kipróbálja, tovább áll.


Azt mondom ne dobd oda magad, főleg ne úgy hogy 3 évig csak barátkoztatok, hisz ez még gyerek szerelemből indult.


Majd 18 éves korodtól felfelé, vagy amikor megérsz erre a dologra, fogod látni milyen más világ egy olyan kapcsolat ahol idősebbek a felek.

22F

2014. júl. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Ne gondold magad kislánynak. Én 15 éves lánynak is vettem el a szüzességét 20 évesen. Nagyon érett gondolkodású (és testű) csaj volt.
2014. júl. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
puncit akarok
2014. júl. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Látod, ezért volt hatalmas baromság 13 évesen pasizni ... 16 vagy még elég fiatal és te sem érzed magad felkészültnek, de a 3 év az már bőven sok. Én biztos nem várnék 3 évet egy nőre(ez sem teljesen igaz de .... ). Ha racionálisan nézem, te abban a korban vagy mikor ez már relatív elfogadott/normális. 3 év szex nélkül az már kevésbé ... Döntsd el hogy te vagy ő a fontosabb, ami eléggé egy sz4r vita lesz magadban :/
2014. júl. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
nyalni akarok, pinát akarok
2014. júl. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A gáz az hogy felteszed a kérdést.

ha ez megfogalmazódik benned akkor nyilvánvalóan még nincs értelme...

2014. júl. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem gáz szerintem, de ha nem érzed magad késznek rá, akkor még várj vele. Ez egy olyan dolog, amit kár elsietni, hiszen ha tényleg szeret, akkor várni fog, és eszébe sem jut, hogy megcsaljon. Ha nem, akkor meg egy olyan emberrel veszítenéd el, akiben később hatalmasat csalódnál, és sokkal mélyebb fájdalom lesz azzal a tudattal élni, hogy "odadobtad" magad valakinek, amikor te még igazán nem szeretted volna.
2014. júl. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!