Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Olyan nagy baj, hogy még szűz...

Olyan nagy baj, hogy még szűz vagyok? Tényleg ennyire "ciki" lenne?

Figyelt kérdés

21 éve lány vagyok, akinek még sosem volt igazi hosszútávú párkapcsolata. Természetesen voltak már, hogy úgy fogalmazzak próbálkozásaim a kapcsolatok terén, de igazi hosszútávú még nem, talán nem jó emberekkel sodort eddig össze a sors.:)

Egyetlen barátnőm tudja csak az igazságot arról, hogy szűz vagyok, illetve, hogy mi történt eddig a magánéletemben.

Mindenki más előtt rettenetesen titkolom a tényt!

Szerintem borzasztó, hogy a mai társadalomban már szinte felvállalhatatlan, hogy ha valaki nem bújik ágyba a partnerével tinikorában és még egyetemista évei alatt is szűz. Őszintén megmondom én nem érzem magam kevesebbnek ezért más embereknél, mégis szörnyű lenne ezt beismernem mások előtt nyíltan. Ezért is szeretném megkérdezni tőletek, hogy mit gondoltok erről!


2014. jún. 29. 00:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

Te elvileg felnott vagy es a felnottek zexelnek.

Nem maga a teny ciki h szuz vagy, hanem az h ennyi idosen meg soha nem ereztel kesztetest arra h szekazualis eletet elj.

Vagy maskepp, valami baj van veled.


A 21 egyebkent meg hatareset, de ugyanugy ahogy eltelt ez a 21 ev, ugyanugy telik el a kovetkezo is..

2014. jún. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne is érezd magad kevesebbnek másnál. Nem ettől lesz ember az ember, pláne jó ember.

Ami meg az ismerőseidet illeti: lehet, hogy pont annyira egysíkúak, hogy csak azt szajkózzák, amit épp divat mondani.

2014. jún. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
100%
Szerintem ostoba az az ember, aki bármilyen korú embert lenéz a szüzessége miatt. Ez emberi butaság.
2014. jún. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki.. felejtsd ezt el.
2014. jún. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Noydra ***** válasza:
100%

Ez nem ciki, hanem inkább furcsa.

Nem kell hozza hosszú kapcsolat, hogy elveszítsd. A legtöbben főleg azért vesztik el szerintem, mert a szexuális vágy elragadja őket.

Ha te ilyet nem érzel, az nem normális.

Ha érzel, csak olyanra vársz, aki tetszik, vagy többet érzel iránta, de megvan a vágy, akkor normális...

2014. jún. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmi cipőben járok, csak én fiú vagyok. De ahogy néztem vannak még jópáran itt gyak-on és nyilván az utcán is. Szerintem nem ciki, max furcsa mint mondták előttem. Ha kérdezik elmondom, nem titkolom de amúgy meg nem hozom fel mert minek...
2014. jún. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Húha :) vannak itt válaszok rendesen!

Na először is szögezzünk le dolgokat!

1. azt írtam szűz vagyok, nem pedig azt h undorodom a szextől vagy képtelen vagyok rá! Mert DE!

2. képzeljétek nem egy elcseszett genetikai csoda vagyok, csupán nálam ahhoz h szexeljek bizalom kell, és amíg az nincs meg, nekem személy szerint nem megy!

3. csupán a véleményetekre voltam kíváncsi, nem kell kielemezni


Nem sértésnek szánom! Tényleg!

A kérdéseket pedig köszönöm:) akár kedves akár kevésbé kedves volt a hozzászólásotok:)

KIVÉVE a breki fiúkának! Varangy? Most komolyan? :D még mindig ezen nevetek :D

2014. jún. 29. 00:43
 18/20 anonim ***** válasza:
39%
nekem plusszpont a lánynál ha szűz :)szerintem sokkal jobb ha én "tanítgatom" meg a dolgokra. és egyáltalán nem ciki, hidd el. 20/f
2014. jún. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ez senkire nem tartozik rajtad, és azon a férfin kívül, akivel majd életedben először szeretkezni fogsz.


"mégis szörnyű lenne ezt beismernem mások előtt nyíltan"


Én nem azért osztanék meg senkivel ilyen információt, mert "ciki" lenne, hanem azért, mert semmi közük a privát szférádhoz.


Ha meghallgatsz egy tanácsot egy nálad - a koránál fogva - több élettapasztalattal rendelkező nőtól , erre érdemes más kérdésekben is figyelned majd, hogy mert jobb, ha ezt nem a saját károdon tanulod meg az életben.


(A közeli, bizalmas barátnő nyilván más katagória.:-)


Szerintem az égvilágon semmi ciki nincs abban, hogy valaki 21 évesen szűz, de a helyedben nem foglalkoznék azzal, hogy ki hogy ítéli meg ezt a kérdést, csak azzal, hogy te mit érzel.


Te hogyan válaszolnál arra a kérdésre, hogy természetes-e, ha egy nő szeretné megvárni, hogy annyira szerelmes legyen valakibe és viszont, annyira vonzódjon egy férfihoz és annyira megbízzon benne, hogy arra vágyjon, hogy életében először vele szeretkezzen?


Én nő létemre nem gondolom úgy, hogy érdemes lenne túlmisztifikálni a szűzességet, és soha nem tartottam "értéknek" vagy "kincsnek" a sajátomat, de az fontos volt nekem, hogy kivel és hogyan élhetem meg majd először azt, ami - szerintem legalábbis - az egyik legcsodálatosabb dolog az életünkben.


Nekem nagyon szép élmény volt, és örülök, hogy nem az "óra ketyegésést" figyeltem, nem azt, hogy mások szerint mikor időszerű, hanem a saját érzéseimre hallgattam.


Én annak idején nem úgy éltem meg, hogy az a férfi, akivel először szeretkeztem életemben "elvett" tőlem valamit, hanem úgy, hogy valami nagyon szépet kaptam tőle, valami csodálatosan jó dolgot adtunk egymásnak.


A varangyos beszóláson meg tényleg ne bántódj meg!


Hasonló esetekben mindig tedd fel magadnak a kérdést, hogy ha egy olyan ember tesz egy ilyen megjegyzéseket, aki rendelkezésére nem álló információkból von le messzemenő következtetéseket (és felthetően tisztánlátó képességekkel sem rendelkezik :-))), az vajon rólad szól, vagy az ő értelmi/érzelmi intelligenciájáról.


Van egy nagyon kedves terapeuta ismerősöm, ő szokta mondani, hogy ha valaki késztetést érez arra, hogy másokat bántson, megbántson, vagy másokban bármi módon rossz érzést keltsen, az egész egyszerűen csak annak a tünete, hogy neki több szeretetre lenne szüksége a saját életében.

2014. jún. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha az a baj, hogy nincs meg a bizalom, akkor nem vagy egyedül. Én lassan 10 éve nem dugtam senkivel, mert volt egy olyan érzelmi csalódásom, amibe talán egy kis ideig bele is őrültem. Azóta valahogy nincs meg a bizalom, és talán nem is lesz meg már soha. Valahol aközött kellene megtalálnod az egyensúlyt, hogy ne utasíts el mindenkit, de azért azt is válogasd meg, hogy kivel jössz össze. Az igazira nem feltétlen érdemes várni, valószínűség csak gyerekmese, bár nagy ritkán hallani olyat, akinek összejött, pl a Boros Lajos vagy a felesége úgy emlékszem ilyen. Ezen kívül van egy ismerősöm akinek a felesége szintén szűz volt, de azon kívül van még egy, akinek a felesége meg ragaszkodott hozzá, hogy a nászéjszaka előtt nem, mert vallásos. Szóval lehet élni így is, csak a megfelelő partnert kell megtalálni hozzá. Egyébként nem csak a mai társadalomban volt ezzel probléma, 25 felett már vénlány leszel, ami a régi időkben is ugyanilyen kínos volt.
2015. márc. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!