Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Olyan nagy baj, hogy még szűz...

Olyan nagy baj, hogy még szűz vagyok? Tényleg ennyire "ciki" lenne?

Figyelt kérdés

21 éve lány vagyok, akinek még sosem volt igazi hosszútávú párkapcsolata. Természetesen voltak már, hogy úgy fogalmazzak próbálkozásaim a kapcsolatok terén, de igazi hosszútávú még nem, talán nem jó emberekkel sodort eddig össze a sors.:)

Egyetlen barátnőm tudja csak az igazságot arról, hogy szűz vagyok, illetve, hogy mi történt eddig a magánéletemben.

Mindenki más előtt rettenetesen titkolom a tényt!

Szerintem borzasztó, hogy a mai társadalomban már szinte felvállalhatatlan, hogy ha valaki nem bújik ágyba a partnerével tinikorában és még egyetemista évei alatt is szűz. Őszintén megmondom én nem érzem magam kevesebbnek ezért más embereknél, mégis szörnyű lenne ezt beismernem mások előtt nyíltan. Ezért is szeretném megkérdezni tőletek, hogy mit gondoltok erről!


2014. jún. 29. 00:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%

Honnan tudod hogy ciki ha senkinek se mondtad el?


Logikai bukfenc.

2014. jún. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Dr.Michael Jocks ***** válasza:
22%
csúnya vagy igaz és ezzel próbálsz takarózni varangyom?
2014. jún. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt eleve nem kell "beismerni". Senkinek semmi köze hozzá, miért teregetnéd hát ki ezt a piszkosul magánügyet?
2014. jún. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem kell titkolnod. Na persze világgá kürtölni se:) Amikor lesz párod és oda kerül a sor akkor elmondod neki, hogy csak pettingig jutottál el. Ne dramatizálj ennyit:)
2014. jún. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Cikinek erzi elmondani, nem az a ciki, hogy szuz. Logikai bukfenc athidalva :P
2014. jún. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

#2

Neked ma mindenki csúnya? :)

2014. jún. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

nincs logikai bukfenc! szűz vagyok nem frigid!

szoktunk beszélgetni a témáról az ismerőseimmel, és tudom mi a hozzáállásuk a témához. sajnos!


köszönöm az együttérzésed drága:) de csöppet sem vagyok "varangy", sőőőt meglepődnél! ;)

2014. jún. 29. 00:24
 8/20 anonim ***** válasza:
2. ki kiváncsi ezekre a beszólásaidra?:D mert nem is vicces mert még ha az lenne oké de így... szerintem nem ciki de sok ember szerint az.
2014. jún. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

En is 21 voltam, mikor elvesztettem, en is ilyen cipoben jartam, mint te, ekkor jott az elso komoly, hosszu kapcsolatom, vele tortent.


Termeszetesen a kerdezo onnan tudja masok velemenyet, hogy hallja oket beszelni errol a tematol. Teljesen korcs generacio a mai, allitom, hogy a 14 evesek komolyabb szexualis eletet elnek, mint en, 30hoz kozeledve. Ne erezd cikinek, es ne veszitsd el, csak azert, mert kinosnak erzed, hidd el, valaki meg ertekelni fogja ezt!

2014. jún. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
63%
"21 éve lány vagyok", It's a Trap!
2014. jún. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!