Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Segítség! Folyton ezzel...

Segítség! Folyton ezzel cseszegetnek a barátnőim, hogy még szűz vagyok. Szerintetek is ciki, hogy még az vagyok, vagy keressek valakit? 17/l

Figyelt kérdés
2014. jún. 5. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálam 5000 Ft fél óra :)
2014. jún. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
miért lenne az? inkább az lenne a gáz ha 12 évesen elvesztetted volna valami szakadt csövessel, így még értékesebb lehetsz mint a korodbeli (és nálad sok jóval fiatalabb) lány
2014. jún. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Napi kamu kérdés..


Ne törődj velük, a szex ugyan jó dolog, de ha nincs meg hozzá a megfelelő partner nem éri meg muszájból elveszteni a szüzességed. Később ezerszer megbánnád.


Nem lóverseny, majd eljön az ideje neked is.

2014. jún. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én 24f voltam mikor elveszítetem, igaz nem ingyen.

Azt mondanám 20 körülíg még elmegy.

De azért nagyon afelett nem érdemes tartogatni.

2014. jún. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ma már társadalmilag elfogadott az, ha 16 éves lány őt megbecsülő sráccal fél év után lefekszik, későbbi kapcsolataiban már 1-2 hónap után. Viszont csak azért, hogy a barátnőidnek megfeleljél ne add magad oda olyan srácnak, akiből nem nézed ki azt, hogy téged rajongva tudna szeretni, csak pár hétig, hónapig használna.
2014. jún. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Te meg cseszegesd őket vissza, inkább tömjék be egy farokkal a szájukat, addig sem kántálják a hülyeségeiket.

Mindenki akkor létesít szexuális kapcsolatot amikor akar/tud. A mai modern kori agybeteg nézet eredménye lett az, hogy az emberek értékét a dugások száma határozza meg.


Olyan a helyzet mint régen, csak pont a negatív irányba. Akkor a szüzesség volt tisztességes és követendő, a szex pedig elítélendő dolog, ma pedig pont fordítva van.

2014. jún. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez nem cseszegetés kérdése,hogy te lefeküdjél egy pasival.Ehhez szerelem kell és érezned kell,hogy itt van az alkalom és akarod,nem pedig helyetted mások!Nem cici ha szűz vagy!Legyél rá büszke és inkább a te barátnőid r*ibancok..Várd ki a megfelelő alkalmat.Meg egyáltalán nem kötelező nekik igazat mondani ha annyira zavar ez a dolog,hogy még szűz vagy.Kicsit blöffölj nekik ennyi aztán leszállnak rólad.
2014. jún. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a ciki, hogy Te szűz vagy, hanem az, hogy vannak akik emiatt cseszegetnek! Veled nincs semmi baj!
2014. jún. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen keress! Olyan barátnöket akik tiszteletben tartják a választásodat, nem ütik bele az orrukat a pi-ádba.
2014. jún. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
oszt
2014. jún. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!