Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyi az esélye, hogy nem...

Mennyi az esélye, hogy nem lesz gond a sex során?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel,már egy ideje együtt vagyunk.Ő már tapasztalt,de én még szűz vagyok,de ő ezt nem tudja és igazából nem is szeretném,hogy megtudja.Ő mindenképp koton nélkül szeretné csinálni,de nem hiszem,hogy jó ötlet lenne,de semmivel nem tudnám rávenni mert szerinte úgy "tökéletes".

Arra gondoltam hogy az első 10-15 percben kotonnal,s mikor már hozzászoktam a helyzethez,levenném.Ugye a kotonban már benne van a spermium ölő anyag,és ez egyértelműen egy része rajta marad a himvesszőn,miután levettem.Ez neki okozhat odabent valami gyulladást illetve akármi mást,illetve segít az előválladék termékenyképessége ellen?

Segítséget szeretnék kérni,nem azt hogy le csesszetek hogy milyen hülye vagyok. Kérlek aki tud,vagy volt ilyen helyzetben segítsen.



2014. jún. 19. 11:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

hanyadik leszel a barátnődnél?

elmondad neki, hogy ő lesz az első? úgy nem lesz olyan gáz, ha beégsz ;)

2014. jún. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hogy mennyi az esélye? 50%.
2014. jún. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Tudod, hogy hívják a megszakítással védekezőket?


Szülőknek.

2014. jún. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Mivel szűz vagy, az első alkalommal gumiban vagy anélkül is egy 5 perc alatt el fogsz durranni,"


Hát nem:) Ez általánosítás. A férjem pl anno az első 2 menetben el sem tudott élvezni mert ideges volt...pedig mindkettő 1-1 óra volt. Nem használtunk gumit. Én védekeztem helyi hormonmentes fogamzásgátlóval. Velem vesztette el a szüzességét. A 3.-4- menetnél már nyugodtabb volt, és nem volt gond :) elélvezett kb 20 perc, fél óra alatt.


Kérdező: tök komolyan így akarsz kezdeni egy kapcsolatot? Hogy nem mondod el hogy szűz vagy? Elég gáz már alapból a hozzáállásod...egyrészt. Másrészt pedig azt hiszed, hogy nem fogja észrevenni hogy még nem csináltad??? Tényleg ennyire hülyének nézed a csajodat?


Ha rájön, hogy hazudtál neki, piszok mérges lesz, teljes joggal. (már ha dugáson kívül másra is kellesz neki, és egyébként is érez irántad valamit)

2014. jún. 22. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!