Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyi az esélye, hogy nem...

Mennyi az esélye, hogy nem lesz gond a sex során?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel,már egy ideje együtt vagyunk.Ő már tapasztalt,de én még szűz vagyok,de ő ezt nem tudja és igazából nem is szeretném,hogy megtudja.Ő mindenképp koton nélkül szeretné csinálni,de nem hiszem,hogy jó ötlet lenne,de semmivel nem tudnám rávenni mert szerinte úgy "tökéletes".

Arra gondoltam hogy az első 10-15 percben kotonnal,s mikor már hozzászoktam a helyzethez,levenném.Ugye a kotonban már benne van a spermium ölő anyag,és ez egyértelműen egy része rajta marad a himvesszőn,miután levettem.Ez neki okozhat odabent valami gyulladást illetve akármi mást,illetve segít az előválladék termékenyképessége ellen?

Segítséget szeretnék kérni,nem azt hogy le csesszetek hogy milyen hülye vagyok. Kérlek aki tud,vagy volt ilyen helyzetben segítsen.



2014. jún. 19. 11:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Esetleg szed a barátnőd tablettát, h óvszer nélkül akarja? A megszakításos módszert meg amatőrök ne alkalmazzák, főleg akiknek még semmi tapasztalatuk sincs, mert előváladék nem csak az első 10-15 percben van..:D A barátnőd vagy szedjen tablettát vagy viselje el az óvszert... Ennyi! Ne légy hülye!
2014. jún. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Több gyenge pont is van ebben a sztoriban.

Ha ő koton nélkül szeretné csinálni, csak akkor menj bele, ha szed gyógyszert.

Miért akarod az első 10-15 percben kotonnal? Mihez akarsz hozzászokni? Ha tényleg zöld az út a gumi nélküli szexhez, akkor sokkal jobban élveznéd koton nélkül.

Viszont ha te aggódsz az előváladék termékenyítőképessége miatt, mégis azt feltételezem, hogy a barátnőd nem szed gyógyszert. Ebben az esetben még a legvadabb álmaidban se jusson eszedbe gumi nélkül akár egy pillanatig is lenni. Nem, az, hogy 15 percet rajtad volt a koton, az egy darab spermát sem öl meg.

2014. jún. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mivel szűz vagy, az első alkalommal gumiban vagy anélkül is egy 5 perc alatt el fogsz durranni, de ha tovább bírod akkor se sokkal. Kár is ezen ábrándozni, hogy így vagy úgy, viseld csak a kotont, mivel még semmi tapasztalatod nincs benne.
2014. jún. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
védekezzetek mással! fogamzásgátlót sokan szednek.
2014. jún. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ugye a kotonban már benne van a spermium ölő anyag,és ez egyértelműen egy része rajta marad a himvesszőn,miután levettem.Ez neki okozhat odabent valami gyulladást illetve akármi mást,illetve segít az előválladék termékenyképessége ellen? - ezen a mondaton kiégtem!!!
2014. jún. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ezt azért furcsálnám hogy 5-10 perc és durr,mert rengeted olyat hallottam,hogy van aki az első aktusnál nem képes elmenni(fiú) szóval.. :D meg ha előtte kb 30 percel vagy egy órával,mosdóban eltüntettem a spermiumot már sokkal több az esély hogy nem 5 perc :P a többieknek koszonom.
2014. jún. 19. 11:45
 7/14 A kérdező kommentje:
Perccel*
2014. jún. 19. 11:46
 8/14 anonim ***** válasza:

"a kotonban már benne van a spermium ölő anyag,és ez egyértelműen egy része rajta marad a himvesszőn, miután levettem"


Ha úgy gondolod, hogy az a minimális mennyiségű spermicid, ami a péniszedet marad, képes lesz elpusztítani abban a több milliliter ondóban található sokmillió spermium 100 %-át, és erre bízod a fogamzásgátlást, akkor vagy felkészülhettek egy abortuszra annak minden testi-lelki kövekezményével együtt, vagy kezdheted gyűjteni a pénzt a kisbabátok felnevelésére.

2014. jún. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Idefigyelj, óvszer nélkül meg se próbáld!!!!Nem szabad levenni...
2014. jún. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Tök mindegy, hogy mit kensz a farkadra, ha koton nélkül berakod akár csak egy másodpercre is, a csajod teherbe eshet. Másrészt ha a nő már tapasztalt, és mindenkivel koton nélkül csinálta, ki tudja milyen fertőzéseket kaphatsz el tőle, ha nem védekeztek. De ha annyira kotonellenes, akkor szedjen fogamzásgátlót legalább. Nem is értem hogyan gondoltad, majd elsőre tudni fogod, hogy mikor kell kihúzni? Hát nem fogod tudni.
2014. jún. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!