Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem sikerült? A barátnőm...

Miért nem sikerült? A barátnőm és én 16 évesek vagyunk és mindketten szüzek.

Figyelt kérdés
Régóta járunk és sokat pettingeltünk. Nem siettük el a dolgot. Mikor eljött a pillanat, hogy behatoljak nem fért be a péniszem. Nem tudom miért. Légyszíves segítsetek!
2010. jan. 3. 00:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy mennyiszer, hanem hogy konkrétan az aktus előtt mennyit petingeltetek.
2010. jan. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
nehet hogyy egy kicsit még várni kéne... nem tudom
2010. jan. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kb 15 perc előtte.
2010. jan. 3. 00:47
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Lehet hogy nem volt elég nedves, vagy te nem voltál elég kemény.
2010. jan. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem is így volt a legelején. pedig mi is sokat "gyakoroltunk" előtte, és egyszerűen annyira fájt h abba kellett hagyni :(

az igazi baj nálunk az volt, hogy nem tudtam benedvesedni, mert mindketten tapasztalatlanok voltunk és a barátom nem tudta, hogy mi a jó nekem igazán. persze jó volt vele, meg minden, de nem tudott úgy istenigazából benedvesíteni. én meg persze nyuszi voltam, és nem mertem neki elmondani ezt, nehogy megbántsam. aztán már a sokadik ilyen kudarc után, mikor már biztos voltam benne, h vmi nagyon elromolhatott bennem végre megtörtem és elmondtam mi a baj. akkor közösen megbeszéltük, h kinek mi a jó, és érdekes módon utána ment :)

kérdezz rá a barátnődnél h mit szeret, szerintem nála is ez lehet a probléma. ne kritikaként fogd fel amit mond, hanem egy lehetőségként arra, hogy a kedvére tegyél. és egyáltalán nem ciki, hisz elsőre senki sem születik szexistennek.

ha még így is adódnának gondok, akkor ott a síkosító, ha már úsztok benne, akkor biztos jó lesz ;) sok sikert!

2010. jan. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nem fért, vagy nem csúszott be?
2010. jan. 3. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem fértbe.
2010. jan. 3. 19:55
 8/10 anonim válasza:
akkor orvos.
2010. jan. 4. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Pródáljátok meg, hogy előtte kitágít ujjal. Mondjuk feküdj a hátadon, ő közben nyalhat, és ujjazhat egyszerre. Egy ujj, két ujj, stb... És akkor utána csak finoman, menni fog az hajrá :)

20f

2010. jan. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hát ez baj..hogy mindketten 16 évesek vagytok.....:D

Az első dugás mindkét félnek az a jó ha a másik pár jó évvel

idősebb! Igy meg csak " szakkörözzetek" csak majd beszakad az ujjaidtól és a tocsogó vérbe betolhatod a lompost:)

2010. jan. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!