Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nem tud benedvesedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem tud benedvesedni. Emiatt már mindketten készen vagyunk. Ez már 1 hónapja tart kb. Nem tudjuk, hogy mit csináljunk. Fél éve vagyunk együtt, de ezelőtt ilyen még nem volt. Mit csináljunk?

Figyelt kérdés

Nem szed fogamzás gátlót, de a legutóbbi időben kicsit sokat volt beteg és lehet, hogy a az antibiotikumok tehetik ezt?De már két hete, hogy nem szed semmilyen gyógyszert.De én úgy érzem, hogyha ég 1-2 hónapig ez menne akkor nem biztos, hogy vele tudnék maradni.:S

Mert nagyon kívánom és szeretem őt, de szomjan halok, ha ki van száradva a kút...:S SEGÍTSETEK KÉRLEK!


2010. nov. 3. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát én csak ennyit mondok:

Ha tiszta szívedből szereted akkor ennek ellenére vele maradsz!

2010. nov. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amúgy meg hány éves vagy?
2010. nov. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Meg a barátnőd?
2010. nov. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
18F/L
2010. nov. 3. 23:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Több oka is lehet ennek. Hidd el, időnként a nők is tudnak annyira görcsölni hogy miért nem sikerül- és ezért nem nedvesednek be. Türelem és bizalomra van szükség.

Lehet az is hogy épp olyan időszakban van hogy a libidója kevésbé működik, vagy gyógyszerek, betegség miatt.

A barátnőd esetében mint írtad, szerintem is az antibiotikumok tehetnek inkább be. Velem is volt már ilyen. Átmenetileg használhattok síkosítót. Már egész pöpec fajtákat lehet kapni! Ha még sokáig fent áll a probléma esetleg nézesse meg magát dokival a biztonság kedvéért.

2010. nov. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.Végre egy értelmes válasz...

Azért, ha nem baj még kíváncsi lennék a többi kommentelő válaszára is.;)

2010. nov. 3. 23:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Síkosítóval nagyon jó a szex, mi is használunk ha épp nem nedvesedek be annyira ami jó lenne. Nektek is ajánlom.De ne gagyit vegyetek hanem már jó minőségűt,akár szex shopba is vehettek
2010. nov. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát öcsém..te is nagyon büszke lehetsz... az én párommal több mint 1 éve vagunk együtt d eilyet h elhadjon azért mert nem sexeltünk 2 hétig vag ytöbb..ez röhej kis öreg nagyon gondolkzz el...de inkább nem bántalak mert túl szégyen vag yahoz...már bocs..eldobtam az agyam amikor ezt olvastam...figyel síkosítót vegyél..am sztem tök mndeg ymilyet vezsel..a csajszival meg legyél kedvse mert sztem nem semmi csávót kell kibírnia neki...sorry
2010. nov. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!