Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki a bunko én vagy a 9 éve...

Ki a bunko én vagy a 9 éve ismer volt legjobb barátnőm azt akivel meg kiközösitt 1 éve sem ki a bunko én vagy mindketten vagy csak az egyik (írd le ha csak egy hogy ki)?

Figyelt kérdés
a volt legjobb barátnőmnek és másik barátnőmnek azt kivántam hogy veszenek össze mert amikor együdt voltak mindig nekik jonak kellet leni-e és amikor vellem történt valami mindig elintézték hogy végül rosz legyen folyton cikiztek és amikor egyszer ösze vesztek tök jófejek voltak (nem csak vellem)végül kibékültek és kiközösitett a volt legjobb barátnöm és meglopott még régebben én a másik lánynak mondtam hogy szólhatnék a szülöknek de nem szólók mert ez bunkoság és ezt kiszínezve mondta el a volt legjobb barátnőmnek ő meg továbbra kiszínezve elmondta a többieknek mert ugy szurt ki vellem hogy öszeveszet vellem majdnem az összes barátnőm azért mert én ugy mondtam a másik lánynak hogy roszat kivántam neki és én egy dologra gondoltam toom bunko voltam de akkor kivántam amikor öszeveszett vellem beszól és bunkozik pl: direkt elödtem beszélget azzal a lányal aki ugy szintén bunkozik(az az aki elmondta a titkaimat)hogy melyik ruha nem tetszik neki elolvassa ha van rá írva mindent ki cikkiznek és direkt kibeszélnek és még azzok a lányok akik a barátaim direkt elhivja hogy egyedül maradjak egyszer lefizettet egy fiút hogy piszkáljon és fogdoson végül az a fiú majdnem eltörte a karját mert elesett a lépcsön és a pénzt se kapta meg ki a bunko én vagy ő??
2011. máj. 25. 21:01
 1/2 A kérdező kommentje:
Szerintettek tul spirázom??
2011. máj. 25. 21:02
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha eltekintek a helyesírási hibáktól,valamint az írásjelek hiányától,akkor sem értem a mondandódat.Ha esetleg lefordítanád magyarra...
2011. máj. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!