Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy vegyem el a Baratnom...

Hogy vegyem el a Baratnom szuzesseget?

Figyelt kérdés
Mar tudjuk egymasrol hogy mindketten keszek vagyunk a dologra. sajna mindketten szuzek vagyunk meg ( 16/F 16/L ) Mar 2 eve es 3 honapja (20-an leszunk 3 honapja) vagyunk egyutt. Mindketten nagyon szeretnenk, de en nagyon feltem ot. Mert ugye faj neki es en meg hamar fogok elmenni es nem fogja elvezni (valami ilyesmit olvastam eddig a neten) De en nem szeretnem bantani, avagy fajdalmat okozni neki, mert rettentoen szeretem. Tehat akkor mit is csinaljak hogy o is tudja elvezni ezt az egeszet es hogy en is tovabb birjam par masodpercnel. (a hosszu elojatekot mar olvastam, es azt meg is oldom majd) Kerlek titeket ne vicceljetek el a temat, mert nekunk ez egy nagy lepes lesz az eletunkben. A valaszokat mindketten koszonjuk.
2014. jún. 15. 01:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Pettingeltek? Úgy kielégül a barátnőd?

Ha igen, akkor legyen a "bevezető" egy-két orgazmus neki, és csak utána...

2014. jún. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Engedd kicsit át a barátnődnek majd az irányítást, ő irányítson, hogy mikor mennyit engedjen. Így tényleg tudni fogja, hogy most mehetsz-e még bentebb, vagy ha nagyon fáj, vár egy kicsit, stb.

Nálam így volt, és 17 éves voltam.


20/L

2014. jún. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Pettingelni pettingeltunk, de en valamiert nem szulettem eget vero nagy tehetseggel mint minden mas fiu, es belekellett abba is jonnom :/ de nalam az kepezi az "elojatekot"
2014. jún. 15. 16:23
 14/19 anonim ***** válasza:

#1 vok, mi a facért pontoztatok le??

ugyan már ki állítja hogy a legelső alkalomkor hatalmas orgazmusa volt... hagyjuk már az álszentséget... nyomjátok le ezt is gyökerek...

2014. jún. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

A fájdalmat nagyon sok lány átéli, de nem halunk bele.


Szereted őt, és nem akarsz fájdalmat okozni, ez érthető, csak ez nem az a szituáció.

- nem fog rád haragudni, hisz tudja/sejti, mivel jár az első (pár) alkalom

- legyél vele türelmes, izgasd sokáig, nyald nedvesre (orgazmusig is akár, bár utána minden sokkal érzékenyebb, nekem még a vágyam is elillan utána, úgyhogy soha nem elégíttetem ki magam az elején)

- bármikor kéri, állj meg - hiába szeretnéd te nagyon, ha ő nem akarja, fogadd el, és oldjátok meg egyéb módon

- ne görcsöljetek ennyire rá, mert te nem fogsz erektálni (vagy lelankadsz félúton), ő meg beszűkül

- ha van pia, keveset(!) igyatok előtte (pl. bor, sör...) a lényeg, hogy lazuljatok


Sok sikert!


25L

2014. jún. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nagyn koszonom mindenkinek es varom a tovabbi segitseget :) es felesleges lepontozni barkit is, mert eddig csak ertelmes valaszokat kaptam, szerintem. mindenkinek ment a zold pacsi :)
2014. jún. 16. 16:19
 17/19 anonim ***** válasza:
majd lökd ide mi történt (:
2014. jún. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Meg sajna semmi, csak egy het mulva latom csak, mert elutaztak :/
2014. jún. 21. 13:56
 19/19 anonim ***** válasza:
nem baj az, kapok levelet úgyis :D
2014. jún. 22. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!