Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16éves szűz lány vagyok de...

16éves szűz lány vagyok de van egy barátom akivel már beszélgettünk a dologról de félek! Van rá okom? Szeretem nagyon ő is engem mire figyeljünk? Őt megerőszakolták úgy vesztette el!

Figyelt kérdés
2014. máj. 25. 20:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Bármilyen hihetetlen egy férfit is meg lehet erőszakolni. Minden erőszaknak számít, amit a másik fél nem akar és te megteszed vele. Azért furcsa, mert fizikailag erősebb egy pasi, de ha pl. leitatod és leszpod, vagy megkötözöd és úgy közösülsz vele, akkor már erőszakot tettél rajta.


Kérdező: csak akkor feküdj le vele, ha megbízol benne, addig ne. Míg ilyen gondolataid vannak, hogy ott hagy, stb., addig NE. A fájdalomtól való félelem normális, én is paráztam miatta (hát, mit mondjak, rhadtul fájt, de ez van, összességében jó élmény volt), attól nem, hogy elhagy. Úgy voltam vele, ha utána dob, ez van, de életem addigi legszebb hónapját már nem veheti el senki. Persze nem rakott ki, másfél éve együtt vagyunk.

2014. máj. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!