Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem tudok elélvezni! És nem...

Nem tudok elélvezni! És nem tudom hogy velem van a baj vagy azzal aki csinálja?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyunk együtt és mindketten szüzek vagyunk de tapasztaltak elöjáték terén. És szeretjük egymást és tényleg megvan közöttünk a kémia meg a minden! És én lány vagyok és eddig senkivel sem tudtam elélvezni. Tehát eddig csak magammal. És akkor most velem van a gond vagy mit kellene tennem annak érdekében hogy el tudjak.élvezni? Egyébként jol csinálja :-)

2014. máj. 7. 21:15
 1/3 WheneverYouWant ***** válasza:

Azt csak te úgy gondolod hogy jól csinálja. Mert nem láttál még olyat aki jól csinálja.

Annak hogy nem tudsz elélvezni, nagyobb százalékban a férfi az oka. Az hogy 1 hónapja még szűz volt mindent elárul.. ehhez nem 1-2 alkalom kell... sokszor évek. Sok sikert!

2014. máj. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én nekem már sok tapasztalt fiú is csinálta hát nem sok csak pl.2-3 és ők furcsa volt de rosszabbul csinálták mint ő! És engem ez nagyon meglepett hogy ez hogyan lehetséges .?
2014. máj. 8. 18:41
 3/3 anonim válasza:
Keress egy tapasztajtabb "férfit"
2014. jún. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!