Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Találkozni akar velem, de én...

Találkozni akar velem, de én félek ezek után. Mi legyen? Szexet akar?

Figyelt kérdés

Még a tavaszi szünetben Pesten voltam és az ottani ismerősöm elvitt szórakozni. Volt ott egy srác, aki flörtölt velem és hát jól nézett ki, azonnal levett a lábamról (még sose közeledett felém senki).

Elkezdtünk beszélgetni, csókolóztunk és mondta, hogy a szüleinek van a Belvárosban egy lakása, be van rendezve, de nem lakik ott senki, ő szokott ott lenni a haverjaival, menjünk oda.

Felpörögtem, hogy végre elveszítem, egy tapasztalt sráccal, tök jó lesz.

Aha, a nagy magabiztosságom tartott még kb. fél óráig, utána leesett neki, hogy ő lenne az első... Egész éjszaka beszélgettünk mindenről és fura volt, mert alig ismertem, de bármiről tudtunk beszélgetni.

Én hazajöttem és azt hittem, soha többet nem beszélünk, mert azért elég rendesen tönkrevágtam az estéjét, gondolom nem az volt a terve, hogy majd egy félénk, ijedt lányt kell vigasztalnia egész éjszaka...

De elkezdett írogatni és sokat beszélgetünk neten, skypon. Facebookról úgy jön le, hogy elég népszerű (több ezren lájkolják a képeit, bárhova kommentel, azonnal lájkolják, stb), nem mintha ez számítana bármit. Csak nem értem, hogy mit akar tőlem egy ilyen srác.


Kitalálta, hogy találkozzunk a héten, de nem tudom, hogy jó ötlet-e... Lehet, hogy csak folytatni akarja a múltkorit.

Viszont eléggé teper, szóval nem tudom, mi legyen.


2014. ápr. 27. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
meg akar dugni...tedd szét a lábad neki csalódni nem fogsz és utána már könnyebben fog menni az ismerkedés!
2014. ápr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát ha csak dugásról lenne szó azt már megtehette volna az első éjszaka is, de ha akkor nem nyúlt hozzád akkor egy kicsit több van a dologban, vágj bele és majd kiderül :D
2014. ápr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne halgass az 1 re.Azért teper mert nem feküdtél le vele rögtön az első alkalommal.Minnél később adja magát egy lány annál vonzóbb lesz a pasinál.Ha beérte annyival is,hogy "csak" beszélgettetek és viszont szeretne látni akkor szerintem tetszel neki.

Az semmit nem jelent hogy több ezren lájkolják,az a több ezer lájkoló lehet,hogy kamu megbizott lájkoló akinek az a feladata,vannak ilyesmire specializálódott cégek.

2014. ápr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem biztos az h csak dugni akar. egy kósza numeráért nem nagyon teper ennyire de sajnos bármi megeshet. én azt mondom h találkozz vele és majd mondd neki h neked mik a szándékaid. légy vele óvatos
2014. ápr. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
21. század: népszerűség alap feltétele. Legyen több ezer lájkol deal with it.
2014. ápr. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!