Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti élveztétek az elsőt?

Ti élveztétek az elsőt?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem azt, akivel elvesztettem, de valahogy nem élveztem az elsőt. Ez normális? Kicsit vártam, hogy vége legyen, nem fájt, de nem is volt semmi extra érzés. Az óta nem voltunk együtt. Ez megváltozik, csak azért volt így, mert ez volt az első?
2014. máj. 4. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:

én sem élveztem annyira :D

lánnyal voltam mielőtt leb tok


30+F

2014. máj. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nekem az elején nagyon fájt,néha egy kicsit jó volt.

Összességében azt mondanám hogy nem volt rossz,de negyed óra után egy kicsit már én is vártam hogy vége legyen.

Nem voltunk még sokszor úgy együtt de határozottan egyre jobb:)

2014. máj. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy még változik. :) Én élveztem az elsőt, háromszor szeretkeztünk aznap, de azóta határozottan sokat fejlődtünk. :) 19L (3 éve volt)
2014. máj. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kifejezzen nem volt jó az első. Fájt is, és még bénák is voltunk. De utána jobb volt, persze.


29/N

2014. máj. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én semmit nem éreztem szó szerint... a srác nem rendelkezett valami komoly mérettel. De lehet hogy így jobb is... megkímélt a fájdalomtól.
2014. máj. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dionsyia ***** válasza:

Igen... bár messze nem annyira mint a

többit,erre is rá kellett érezni :D

2014. máj. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!

Én sem igazán élveztem az elsőt. A barátom béna volt, nem is szerettük egymást. Alig vártam hogy vége legyen és fájt is egy kicsit. Utána nem sokkal szakítottam vele. Eltelt két év, ezalatt semmi nem volt, és a jelenlegi barátommal szinte újra elveszítettem. Kicsit fájt az elején, de utána szenzációs volt, és azóta is. Nem bánom hogy volt egy rossz tapasztalatom, mert értékelni tudom a mostani barátomat. Nem vagyok haragos az előzőre sem, nem is hibáztatom, és igazából jóban is vagyok vele. Mindent összevéve szerintem változik. Legalábbis nálam sokat változott.

18/l

2014. máj. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!