Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Holnapra tervezzük az elsőt a...

Holnapra tervezzük az elsőt a barátommal de nagyon félek:/ Nem tudom mit csináljak félek hogy valamit elrontok meg attól is hogy nagyon fog fájni. Ti mikor vesztettétek el és mennyire fájt? 14/L

Figyelt kérdés
2013. okt. 12. 19:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyen korban nem kéne még. De p*fázhat itt az ember..
2013. okt. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 vakondka ***** válasza:

Én 23 évesen vesztettem el, neked is van még időd bőven.

Van is miért félned, hiszen még gyerek vagy!

Nem vagy felkészülve a szexre sem testileg, sem lelkileg.


Komolyan mondom, hogy várj még minimum 3 évet.

2013. okt. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Valóban nagyon korai lenne még, várj vele legalább 5 évet, nem vicc. :)
2013. okt. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Korai neked még az hogy lefeküdj a barátoddal nem azért mondom mert jaj 4 éves vagy barbizz még miazhogy 14 évesen akarod ritka de megeshet hogy 14 éves korban valaki elég érett legyen hozzá és neked a kérdésedből látszik hogy nem vagy még az hozzá ha igazán akarnád a dolgot és egyszerűen már majd szétrobbannál hogy végre megtörténjen nem aggódnál azon hogy valamit rosszul csinálsz esetleg. Szerintem várj még vele hidd el hogy nem fogod megbánni ha kicsit kédőbb történik meg.
2013. okt. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Miért pont most szeretnéd? Olyan nagy divat? Nem tud várni a kis pecerje? :D
2013. okt. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is várnod kellene még 4-5 évet... De úgyis meg fogod tenni. Számíts rá, hogy pokolian fog fájni, de ha szerencséd van, nem megy majd el egy életre a kedved a szextől.
2013. okt. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6-osnak van igaza. Annyi mindent leírtál, ami forog a fejedben ergo nem akarod te csak a kanod kanos. Várj még vele. Ha a pasid nem érti meg és nem vár akkor nem is éri meg :D
2013. okt. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Várni kéne nagyjából minimum 1,5-2 évet.

Pl.: Haverom is ilyen korba feküdt le a barátnőjével aztán a barátnő egy évig nem akart szexet, annyira fájt neki. Na most gondold el havernak ez mennyire szar lehetett :D

2013. okt. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 wiwastarr_ ***** válasza:

sztem még várj vele 1-2 évet...én is azt teszem ;)

14/L

2013. okt. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. okt. 12. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!