Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Holnapra tervezzük az elsőt a...

Holnapra tervezzük az elsőt a barátommal de nagyon félek:/ Nem tudom mit csináljak félek hogy valamit elrontok meg attól is hogy nagyon fog fájni. Ti mikor vesztettétek el és mennyire fájt? 14/L

Figyelt kérdés
2013. okt. 12. 19:48
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%

Én egy már fél éves kapcsolatban vagyok és még szűz. Már "tervben van", hogy lefeküdjünk, de szerintem valaki akkot elég érett hozzá (lelkileg), ha nem azon jár az esze, hogy mennyire fog fájni és a fiúja is képes rá várni MIN. fél évet. Ennyi idő alatt nagyon jól ki lehet ismerni a másikat és ha csak kihasznál arra már rég rájössz! ;)

15/L

2013. okt. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
ha egy 14 éves hülyegyerekkel csinálod akkor valszeg fájhat, de ha egy 23 éves nagyfarkúval akkor is :D
2013. okt. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
elrontani nem nagyon tudod de valószínűleg fájni fog de ne félj. Az a fontos hogy izgasson előtte sokat. ajánlom a 69-es pózt mert abba elég jól fel lehet izgatni valakit.
2013. okt. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 vakondka ***** válasza:
Remélem elolvastad a válaszokat és meggondoltad magadat...ugye nem tetted meg?
2013. okt. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 balla bernadett válasza:
43%

jaaaaaj kussmár nem a 70-es években élünk..

van barátja?! na és akkor? lgalább nem idegenekkel kúr.


a mai fiatalok már 12 évesen elvesztik .. na bumm;)


én is 14 vagyok és nem vagyok az.. puszi.



amugy igen fáj:)

2013. okt. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!