Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem merem elmondani egy...

Nem merem elmondani egy fiúnak, hogy még szűz vagyok, mert félek, hogy elhagy. Mit tegyek? 21/L

Figyelt kérdés
2014. máj. 2. 16:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszene ha találnák ilyen idős szűz lányt.
2014. máj. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
De ő nem az és már tapasztalt és félek hogy egy kínlódás lesz velem az első pár alkalom. Másrészt meg azért mert hülyének néz majd hogy ennyi idősen még nem szexeltem.
2014. máj. 2. 18:25
 13/16 anonim ***** válasza:
Én 20 évesen szexeltem először a barátommal, de azt mondtam Neki, hogy már nem vagyok szűz! :) Úgy időzítettem az első alkalmat, hogy a menstruációm a vége felé járjon, így ha vérzek, ne legyen furcsa :) És nem vette észre, hogy nem voltam még pasival :D Majdnem egy év múlva mertem neki bevallani, hogy mi is van valójában és inkább örült Neki és azért picit megharagudott rám, mert egy évig hazudtam neki... De inkább örült :D
2014. máj. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én szívesen kínlódnék veled! Szeretem a szűz lányokat.
2014. máj. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Dionsyia ***** válasza:
100%

Ennyire tartod csak a szüzességed, hogy attól félsz a srácnak kínlódnia kell emiatt? Lehet neki egy lesz ka sok közül és el is felejt de te arra az elsőre mindig emlékezni fogsz!!! Azt akarod, hogy úgy emlékezz, rá hogy jaj, de féltem, nehogy megtudja mert lehagyott volna...


Nekem anno az exem mondott ez igaz tájparaszt mondatot? ő nem kezd többet szüzekkel, mert azokat nem lehet levakarni... (ha szakítani akarnak velük) namármost én dobtam ki... de ekkora tirpák mondatot még nem hallottam senkitől. Jobb megtudni mire számíthatsz.

2014. máj. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én szívesen kínlódnák veled! Szeretem a szűz lányokat beavatni.
2014. máj. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!