Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Érdemes elmondani ha szűz...

Érdemes elmondani ha szűz vagyok még? 22/L

Figyelt kérdés
Barátom csak rövid ideig volt, párszor csókolóztam csak, szűz vagyok. Randizgatom egy sráccal és én ezt elmondtam neki hogy nem jutottam sokáig az exbarátommal. Azt mondta nincs ezzel baj őt nem érdekli, az a fontos hogy jól érezzem vele magam, és majd mindennek eljön az ideje. Azóta többször is randiztunk. De valaki azt mondta kár volt elmondani, mert úgysem vette volna észre, meg lehet azt úgy is oldani hogy ne derüljön ki. De jobb hogy elmondtam nem?
2013. ápr. 5. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én maximálisan tisztellek és becsüllek érte, mert ez azt jelenti, hogy nem vagy könnyen kapható! :)
2013. ápr. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen mondd el, szerintem úgyis kiderül. De miért írod úgy, mintha ez szégyen vagy fogyatékosság lenne??? Inkább légy büszke rá, ez érték! (a te korodban még legalább is)
2013. ápr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb, hogy tud róla, és ha normális, akkor értékeli...
2013. ápr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%

Valaki? Ki? Az óvódás kisöcséd?


Ja, megoldható, ha beleülsz egy banánba....

2013. ápr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mert bizonyos kor után már szégyen. Na persze senkinek nincs hozzá köze, de egyszer megkaptam a sulis osztálykiránduláson 17-18 évesen hogy "Úristen te még szűz vagy?" Meg voltak még cifrább beszólások hogy "Na most már a szüzességedet kellene hogy elveszítsd" és ez így belém ivódott. Egy olyan közösségben lenni ahol a 20 lányból 15 már nem szűz, 18 éves korára...
2013. ápr. 5. 13:12
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Az a szégyen, ha szégyennek tartják a szüzességet!!!
2013. ápr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

én 20 éves vagyok és még szűz. én is kaptam elég rendesen a beszólásokat suliban, volt aki folyamatosan szüzikének hívott... nem igazán érdekelt, hogy ki minek nevezett, mert ők ezzel értékelték magukat :). és a vicc az egészben, hogy a lányok jobban szekálták egymást ilyen téren, mint a fiúk. ha én egyszer odajutok egy pasival, biztos, hogy elfogom mondani és ha ez zavarná őt, akkor jobb is ha kiderül :)

"valaki azt mondta kár volt elmondani, mert úgysem vette volna észre" ez pedig nem garantált :D hasonló sztorit már hallottam és ott elég kínos volt a lánynak, pedig nem volt egy tizenéves.

2013. ápr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nagyon jól tetted
2013. ápr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem értem azokat akik szerint ezt "nem érdemes elmondani", "ciki", "gáz", stb. Én is itt tartok 22 évesen, sohasem jött össze viszonzott szerelmem, és egyébként is ritkán vagyok szerelmes úgy igazán. Ha valakit érdeklek, akkor így is érdeklek, én nem érezném magamat "kényelmetlenül" emiatt, főleg nem gondolom hogy ezt szégyellni kéne. Nyilván nem is hangoztatom senki előtt, de akire majd rátartozik, az megtudja. :) Ha pedig nem imponál az illetőnek, akkor nem egymást kerestük, de valószínűleg nem is gondolta komolyan.

22l

2013. ápr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!