Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok, de még nem...

Szűz vagyok, de még nem akarom neki elmondani. Hogy viselkedjek addig, ha rákérdez dologra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20 éves vagyok és még szűz. Nem is ez a probléma, hanem hogy ismerkedni kezdtem egy sráccal, aki 27 éves. Régóta ismerjük egymást látásból, a hobbink miatt gyakran találkozunk és kezd valami alakulni. Viszont nem úgy nézek ki, illetve nem úgy viselkedek, mint egy szűz, ezért szerintem nem is hinné el elsőre, ha megmondanám neki. Vidéken nőttem fel, nem voltak hozzám való srácok, válogatós is voltam és félénk, később ahogy a fővárosba költöztem, úgy éreztem, hogy nincsenek már rendes srácok, mindenki csak a szexre koncentrál, legalábbis első körben. Ha valami mégis alakult, akkor az a hobbim miatt nem működött, mert ott csak pasikkal/férfiakkal vagyok körülvéve és ezt kevesen tudják elviselni. Ezzel a sráccal sokat flörtöltünk, jól kijövünk egymással, de kezd olyan közvetlen lenni, hogy sokszor szóba jön a szex és ha mondjuk a szokások jönnek szóba akkor nem tudok mit mondani, mert annyira nem komoly a dolog, hogy elmondjam neki, hogy még szűz vagyok, de hogy bújjak ki ezek alól vagy hogy kezeljem ezt az egészet?
2012. okt. 15. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Tereld másra a szót!

Az ismerkedés első fázisában nem kellene folyton a szexről beszélni.

Nem vagyok tapasztalatlan, se prűd, de egy kapcsolat elején még egyszer se "kellett" kibeszélnem a szexuális szokásaimat.


Majd, ha összejöttök. Elkezdődik a kapcsolat, nem csak flörtöltök, hanem eljárogattok egymással... majd ráérsz akkor beavatni, ha úgy hozza a helyzet (=ha annyira felforrósodik a hangulat).

2012. okt. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Solarian ***** válasza:
És ebben mi a ciki? Hagyjuk már.
2012. okt. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az egyik barátnőmmel ugyanez volt, csak ő 21 évesen volt szűz... Nem akarta elmondani a faszinak, mert cikinek tartotta... Na most ebből mi következett?? hogy a srác úgy ,,bánt" vele mint aki már nem szűz... Tehát nem volt olyan óvatos, figyelmes, a barátnőmnek pedig állati rossz élményei maradtak, nagyon fájt neki, vérzett is, meg minden ami létezik! Szóval ha rám hallgatsz, akkor elmondod, ha nem akarsz egy életre szóló rossz élményt!!!!
2012. okt. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én például azért érzem kellemetlennek, mert volt, hogy elmondtam valakinek és az arcomba röhögött és azt hitte ugratom.

Utolsó! Én sem úgy gondoltam, hogy egyáltalán nem mondom el, csak amíg nem komoly a dolog addig nem. Viszont addig kerülni akarom a témát.

2012. okt. 16. 20:08
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne érezd cikinek, hogy szűz vagy. Akkor se, ha voltak, akik az arcodba röhögtek emiatt.

Nem kell már rögtön az elején szexről beszélni, ebben igazad van. De ha a viszonyotok olyan oldottá és bizalmassá válik, amikor már te is nyugodtan beszélnél a témáról, akkor is, ha mondjuk nem lennél szűz, akkor nyugodtan elmondhatod neki. Nincs ebben semmi szégyellnivaló.

Ha ez a srác is kinevet, az viszont sokat elárul róla.

2012. okt. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De szép idő van, nézd milyen szépen süt a nap odakiinn..!!! Ja amúgy szűz vagyok..:D én így kicsit viccesre venném:D
2012. okt. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd ha kellőképp összemelegedtetek, akkor elmondod neki. Nem értem mért kell ezt szégyellni. Ha pedig furcsállja vagy megmosolyogja, akkor jobb, ha otthagyod. De ha tényleg érdekled, akkor kizárt, hogy zavarná.
2012. okt. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én 21 vagyok, szintén szűz, de muszáj elmondani, nekem is mindig nehezemre esik, és rengeteg olyan fiú volt aki emiatt utasított vissza, én megértelek.
2012. okt. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!