Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem mertem elmondani neki?

Nem mertem elmondani neki?

Figyelt kérdés
A barátommal nem rég vagyunk együtt, és szó került a szex ről, hogy az előző barátommal milyen volt. És én hirtelen nem tudtam elmondani neki, hogy még nem voltam fiúval, ezért azt mondtam hogy elmegy. Tehát hazudtam neki, és nagyon bánt a dolog, mert mikor együtt aludtunk, akkor sem értette, hogy miért nem fekszek le vele. Nem tudom hogy hogyan mondhatnám el neki, mert kicsit szégyenlem is. 19/L
2012. máj. 4. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezdd pl igy: hazudtam neked.
2012. máj. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lesütött szemmel és még örülni is fog neki,én örültem volna.Nem tudom amúgy ezen mi szégyelnivaló van,voltam csajjal,aki nem tudott az utcán szembejövő hímek közül olyat mutatni akinek ne lett volna meg - na látod az szégyen.
2012. máj. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) Szerintem eszébe sem jutott hogy még szűz vagyok, sok barátom volt már, külsőleg sincs semmi baj velem, de nem tudom miért szégyellem ennyire ezt.... De ha nem mondom el neki akkor meg lehet kiderül az ágyba
2012. máj. 4. 10:29
 4/5 anonim ***** válasza:

1, Mondd el neki, és megértőbb lesz.

2, BIZTOSAN kiderül, mikor először lefekszetek egymással.

3, Ha nem mondod el, és úgy fekszetek le.. az észméletlenül ciki. NAGYON GÁZ. KIAKASZTÓAN NAGY TAPLÓSÁG. GIGANTIKUS TUFASÁG.


Remélem így már elég egyértelmű, hogy mit is kéne tenned.

2012. máj. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

19 éves lány + sok barátom volt már

:))

Ügyes vagy nyuszifül.

2012. máj. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!