Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mar kb. egy eve tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar kb. egy eve tetszik egy srac, de nem mertem neki meg elmondani. O meg az elejen hivott setalni de nemet mondtam. Viszont most nekem tetszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. szept. 8. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
van bnője?
2008. szept. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Sztem vegyel erot magadon es probald "mateforikusan" tudtara hozni hogy mi is a hejzet.
2008. szept. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Metaforikusan...bocsi elirtam.
2008. szept. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nincs baratnoje.

Probaltam mar "ugy" kozeledni hozza, de sajnos vagy eltereli mindig a temat, vagy elhulyeskedi. De egy kozos ismerosunk beszelt vele rolla, es allitolag aztmondta, hogy "szep csaj vagyok"...csakhogy most neki nem kell baratno. De en el akarom erni, hogy kelljen neki egy. Meghozza EN...:-s

Csak elegge felos tipus vagyok, es attol is felek, hogy a baratsagunk tonkremehet emiatt...

(Amugy, nekem is mondta mar, hogy 'bir' engem...)

2008. szept. 8. 17:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor ne nyomulj lätvänyosan ha majd elvégzi a sulit akkor a haveri köre lazul és akkor jöhetsz te

De az ijeneknek most elég max heti 1mozi vagy havi 1-2 séta aszex meg nem tom lehet még szüz

Te ezt tudod

Vagy a szexet még nem akarod vele

2008. szept. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ahh nem. Az meg nekem is korai lenne.

16 vagyok o pedig 17.

Azt meg hogy elvegezze a sulit, inkabb nem varom meg mert az kicsit hosszu ido lenne. XD

2008. szept. 8. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!