Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan mondjam meg a barátomna...

Hogyan mondjam meg a barátomnak h nem szeretném h kinyaljon?

Figyelt kérdés
most először fogok vele lefeküdni és olyan kínos mert ő ki akar nyalni de én nem szeretném
2014. ápr. 30. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Miert nem szeretned?:)
2014. ápr. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha nem akarod akkor mondd neki. olyanba ne menj bele amit nem akarsz, bár jó dolog ;)

hát ha neked ez lesz a legelső szex akkor ha nem is nyal ki de mindenképp fektessetek sok időt az előjátékra. ujjal izgassa a csiklód és ha már kellően nedves vagy akkor ujjazzon 1-2 ujjal. ha szükséges használjatok síkosítót. ja és védekezzetek! am hány évesek vagytok?

2014. ápr. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 PearlDiver ***** válasza:

"Kedvesem, nem szeretném hogy kinyalj!"

és magyarázd el neki, miért.

2014. ápr. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Miért nem szeretnéd? Minden lány szereti.

De mond meg neki hogy még nem szeretnéd hogy kinyaljon. Vagy engedd meg neki és ha nem tetszik ahogy csinálja akkor mond inkább neki hogy fojtassa ujjal vagy hatoljon beléd így nem fogja megkérdezni hogy miért ne nyalhatna

2014. ápr. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért nem szeretnéd?
2014. máj. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát nemtudom de én úgy vagyok vele h inkább térjünk a lényegre
2014. máj. 1. 16:06
 7/7 anonim válasza:

Mikor épp elkezdené csinálni, fogd meg az arcát, húzd vissza, csókold meg és mond, hogy "Most ezt kihagyhatnánk?"

Ilyen egyszerű :)

2014. máj. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!