Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Anorexia/bulimia és szex?...

Anorexia/bulimia és szex? Hogy magyarázzam el a barátomnak?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, 3 éve küzdök evészavarral. A barátommal jól megvagyunk, próbálja nem erőltetni az egész evés-témát, csak annyiba avattam be, amennyit feltétlenül tudnia kell.


Nagyon szeretné, ha lenne köztünk végre szex is, aminek egyébként nem is lennék ellenére, nagyon jóképű, vonzó, jobbat nem is kívánhatnék. Én viszont nem volnék képes levetkőzni előtte, utálom a testem, tudom, mennyire szánalmasan festek, mint egy csontkupac... ruhában elég jól lehet leplezni, de nélküle, ha meglátna, tuti kiszaladna a világból. Nem vagyok szép, nőies vagy formás, semmim, ami egy lányon kéne, hogy legyen. Úgy sajnálom szegényt, hogy ilyen vagyok, jobbat érdemelne.


A másik, hogy mikor kicsi voltam, ért szexuális atrocitás - hál' Isten nem erőszakolt meg az illető, mert fényes nappal történt a dolog egy parkolóban, én meg ordítani kezdtem, ahogy a torkomon kifért, és a segítségemre siettek. Lehet, hogy így leírva nem tűnik nagy dolognak, de engem azóta is megvisel...


Ti elmondanátok neki ezeket a dolgokat? Ha igen, hogy/mennyire részletesen? Hogy értessem meg vele, hogy nem ő a problémám, hanem én, és csak jót akarok neki?


Köszi, hogy elolvastál, szép estét :)


2014. jan. 25. 21:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

én a helyedben mindenképp elmondanám neki.

ha szeret és komoly a kapcsolatotok, akkor megérti, sőt segíteni is tud. az evészavarral nem szabad viccelni, neked is jó lenne, ha kijönnél belőle, csinosabb is lennél és egészségesebb is. ami a barátodnak is ugye jó.:)

szóval mondd el neki, h mik a kételyeid, miért félsz ettől az egésztől, még az atrocitást is elmondhatod. ha rendes fiú, akkor megérti majd és elfogad így.:)

2014. jan. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

kb a fent írtakat add neki is elő

nem várhatod el tőle hogy valami olyat értsen meg amit nem vagy csak félig tud


kérdeztek itt mindenfélét de az őszinteség az utolsó ami eszetekbe jut


25f

2014. jan. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szakemberrel állsz kapcsolatban?
2014. jan. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki így, ahogy leírtad. Meg fogja érteni.
2014. jan. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Hú... szakemberek tömkelege van a repertoárban, kéthavonta járok vissza a pszichiátriára kontrollra, ott kapok a doktor úrtól receptet, beszélek előtte a szakpszichológussal, aki adja neki a szakvéleményt, meg van saját pszichológus is, akihez magán járok. Többek között ezért is tud a barátom a dologról, ő szokott elkísérni a kórházba :)


Én abszolút az őszinteség mellett vagyok egyébként, csak nem mindegy, milyen mértékű. Ha meg kérdez, persze válaszolok, de nem igazán szokott, mert látja, hogy nem kedvencem a kaja-téma. Csak annyit, hogy rendben vagyok-e, tud-e segíteni, esetleg, hogy sikerült-e ma enni valamit. Ezekre mindig őszintén válaszolok, de a szex az más tészta... :D

2014. jan. 25. 21:40
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nagyon eddig is :)
2014. jan. 25. 21:41
 7/18 anonim ***** válasza:
88%

Figyi... az oké, hogy valamit lehet leleplezni a ruhával, de azért ő se hülye, gondolom meg szokott ölelni/simogatni, átkarolni, tudja, h evészavarod van, hiszen eljár veled kontrollra, összeadja az egyet a kettővel, hopp! valószínű, hogy ez a lány nagyon vékony! és KÉSZ! veled van, neki talán pont ez tetszik, ki tudja... nem fog nagyon meglepődni!


szóval csak nyugi. ha nagy cici meg fenék kellene neki, akkor olyan lányt keresne magának. én már csak tudom, szerintem nincs szebb egy karcsú nőnél :)


23/f

2014. jan. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
És erről a kérdésről nem beszéltél a pszichológussal?
2014. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem mertem még neki felhozni... ő is férfi, és ezért kicsit kellemetlen a dolog, pedig tudom, hogy terapeutaként ennél sokkal furább helyzetbe is kerülhet. De valószínű, hogy következő alkalommal megpróbálom neki mondani.


A másik meg... hát pont ez az, a karcsú nő az szép, jólesik átkarolni vagy megölelni. Én sajnos nem ez a kategória vagyok, nincs is derekam, amit át lehet karolni. Csak egy rész a borda meg a csípőcsont között, gondolom, milyen baromi szexi. Nem állítom, hogy teljesen kiismerem őt, de nem hiszem, hogy ez az "ízlése".

2014. jan. 25. 21:55
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

nemtom, nekem bejön, azzal sincs gond, ha kiáll pár csont, inkább, mint hogy a hájat fogdossam. soha nem volt kövér barátnőm undorítóak. privibe nem akarsz képet küldeni? kíváncsi vok, hogy nézel ki, semmi perverz dolog, csak tényleg kíváncsi lettem :)


egyébként ha nem tetszik, h ennyire vékony vagy, miért nem hízol? nem kell szalonnát enni, de valamit kicsikét... biztos jobb lenne mind2töknek.


23/f

2014. jan. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!