Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Anorexia/bulimia és szex?...

Anorexia/bulimia és szex? Hogy magyarázzam el a barátomnak?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, 3 éve küzdök evészavarral. A barátommal jól megvagyunk, próbálja nem erőltetni az egész evés-témát, csak annyiba avattam be, amennyit feltétlenül tudnia kell.


Nagyon szeretné, ha lenne köztünk végre szex is, aminek egyébként nem is lennék ellenére, nagyon jóképű, vonzó, jobbat nem is kívánhatnék. Én viszont nem volnék képes levetkőzni előtte, utálom a testem, tudom, mennyire szánalmasan festek, mint egy csontkupac... ruhában elég jól lehet leplezni, de nélküle, ha meglátna, tuti kiszaladna a világból. Nem vagyok szép, nőies vagy formás, semmim, ami egy lányon kéne, hogy legyen. Úgy sajnálom szegényt, hogy ilyen vagyok, jobbat érdemelne.


A másik, hogy mikor kicsi voltam, ért szexuális atrocitás - hál' Isten nem erőszakolt meg az illető, mert fényes nappal történt a dolog egy parkolóban, én meg ordítani kezdtem, ahogy a torkomon kifért, és a segítségemre siettek. Lehet, hogy így leírva nem tűnik nagy dolognak, de engem azóta is megvisel...


Ti elmondanátok neki ezeket a dolgokat? Ha igen, hogy/mennyire részletesen? Hogy értessem meg vele, hogy nem ő a problémám, hanem én, és csak jót akarok neki?


Köszi, hogy elolvastál, szép estét :)


2014. jan. 25. 21:13
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Akinek a fejében van a gond, annak nem ilyen egyszerű ez az összefüggés. Egyébként nem azzal volna a gond, hogy nem tudok enni, tudok én, csak akkor nincs megállás addig, amíg kijön belőlem minden, olyan rosszul vagyok. Bocs az undi részletekért, csak így talán érthetőbb, miért könnyebb, ha nem eszek inkább.
2014. jan. 25. 22:11
 12/18 anonim válasza:
Szerintem,ha ilyen fontos neked ez a fiú,hogy a "traumád ellenére is szeretnél vele lefeküdni,akkor mond el neki.(és részletekbe menőleg) Lehet ez a szexuális kapcsolat kicsit helyre tenné az önértékelésedet. :)
2014. jan. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

mondj el neki mindent, sokkal jobb lesz utána

ha szeret akkor nem lesz semmi probléma

2014. jan. 26. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Ha a párod szeret, akkor elhiheted, hogy nem a tested miatt teszi. Örömet fog neki okozni hogy veled lehet :)

Ha legyűröd egy kicsit a félelmedet, akkor utána már nem lesz gond. Én sem szeretem a testem mert kövérnek látom magam. Eleinte szégyellős is voltam a párom előtt, nem akartam hogy lásson mert azt hittem csalódás lesz számára. De mikor már elég bátor voltam és azt mondtam magamban, lesz ami lesz, meglepődtem azon, hogy mennyire is tetszik neki a dolog. Nem az okoz neki örömet, hogy 'fú, mennyire jó a teste', hanem az hogy velem lehet. Tudja, hogy nem tetszem magamnak és ezt úgy próbálja bennem feloldani, hogy mindig mondja, hogy számára én vagyok a legszebb nő, nagyon tetszek neki...

Egy szó mint száz, próbálj meg feloldódni és megmondani neki amit érzel. Szerintem ő is azt fogja mondani hogy akármilyennek látod magad, tetszel neki mert szeret.

2014. jan. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
lehet,hogy nagyon közhelyesen hangzik,de ha szeret,akkor gyönyörűnek fog tartani.Nekem nincs evészavarom,de én is borzasztóan szégyenlős voltam,sokáig nem vetkőztem le a párom előtt (egyéb testi hibáim miatt). Aztán egyszer megtetettem,és ő elhitette velem,hogy szép vagyok.Lehet,hogyha egyszer rávennéd magad,akkor neked is segítene.
2014. jan. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Szia! Megoldódtak azóta a problémáid? :))
2014. márc. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Szia :) aranyos vagy, igen, megbeszéltük, és voltunk azóta együtt is, tényleg azt mondta, hogy Neki így vagyok jó, ahogy vagyok :) mindenkinek köszi a válaszokat
2014. ápr. 2. 17:12
 18/18 anonim válasza:
Látod, ez a beszéd. :)) örülök nektek, sok szerencsét a tovabbiakhoz. :)
2014. ápr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!