Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 évesen ciki szűznek lenni?

16 évesen ciki szűznek lenni?

Figyelt kérdés
Mostanában erre a korra legtöbben elveszítik.A barátnőm már réges régen elvesztette a szüzességét és szerinte valami velem nincs rendben, mert én még csak barátot se akarok. Pedig nem erről van szó csak egyszerűen nem volt még olyan akit annyira kedveltem volna, hogy összejöjjek vele. Anyám szerint ezzel nincs semmi baj, mert úgy sincs még itt az ideje, de most melyik szülő nem ezt mondaná?

2014. ápr. 29. 21:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hallgass anyukádra higgy nekem ő igazat mond, semmi gond és probléma nincs azzal ha 16 évesen szűz vagy, csak mert a hü*lye tinip*icsa barátnőid ezzel hencegnek hogy milyen tré ha valaki még szűz akkor éretlen hü*lye kis fruskák. A szüzességet szerelemből és az igazival veszítsd el ne csak mert "nem divat ha az vagy".


Én 25 vagyok de még szűz mert eddig nem találtam olyant aki megérdemelt volna. Jah és nő vagyok.

2014. ápr. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

nem az a lényeg hogy megbukik-e, hanem hogy fogott-e már brét.


na de ezt látja az éjjel nappal kurapestben.


ja, és oda is becsempésztek az okos szerkesztők egy csokifudzsit....

2014. ápr. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Amanda :) válasza:
rövid leszek: nem, nem ciki
2014. máj. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
És aki 20 évesen szűz? Az sem gáz,nem hogy 16 évesen..
2014. máj. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Addig kell szűznek maradni, amíg férjhez nem mész... Mert akkor legalább szerelemből veszted el, nem hirteten fellángolásból...!!!
2014. dec. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerelemből veszítse e,l de nem muszáj házasságig várni.
2014. dec. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!