Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 évesen ciki szűznek lenni?

16 évesen ciki szűznek lenni?

Figyelt kérdés
Mostanában erre a korra legtöbben elveszítik.A barátnőm már réges régen elvesztette a szüzességét és szerinte valami velem nincs rendben, mert én még csak barátot se akarok. Pedig nem erről van szó csak egyszerűen nem volt még olyan akit annyira kedveltem volna, hogy összejöjjek vele. Anyám szerint ezzel nincs semmi baj, mert úgy sincs még itt az ideje, de most melyik szülő nem ezt mondaná?

2014. ápr. 29. 21:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%

Kicsi vagy még, örülj neki.

Itt, a felnőttek közt nagyon szar lenni.

2014. ápr. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
En 16/f vagyok es szuz vagyok :D de buszke vagyok ra :) en peldaul varo egy rendes kapcsolatra es majd akkor akarom elveszteni :)
2014. ápr. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass anyukádra, ő mondja a tutit....nem vagy semmiről lemaradva, és nem leszel attól "felnőtt" mert minél hamarabb elveszted a szüzességed. A barátnődre ne hallgass, nem helyén való, hogy valaki már 15 évesen nem szűz. Ráérsz még a szexre, mert se testileg, se értelmileg nem vagy még kész rá, hogy azt felelősségteljesen és élvezettel tudd csinálni, ezek nélkül pedig értelme nincs :)
2014. ápr. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem ertem mi ez a "ciki" kifejezes. Miert lenne az? Egyatalan mit szamit? Ettol mas ember vagy? Vagy o? 16 evesen boven van meg idod...
2014. ápr. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha az anyámra hallgatok 70 évesen is még a tanulással foglalkoznék. Ezek szerint kicsinek és éretlennek számítok a korombeliekhez képest? Hmmm... ebben nem hiszek szerintem vannak nálam éretlenebbek vagy nem tudom. Én egyszerűen nem tudok ennyire elhanyagolni mindent csak azért, hogy pasim lehessen...
2014. ápr. 29. 21:28
 6/16 anonim ***** válasza:

inkább cuki :D és abszolúte jó értelemben :D

minden lánynak ilyennek kéne lennie :)

2014. ápr. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
análba?
2014. ápr. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Dionsyia ***** válasza:

Sose, ciki!


Ez ugyanis nem egy közöségbéli divat, meg trend amit követni kell, nem birka vagy hanem egy értelmes lány, és a szüzesség elvesztésének az ideje mindenkinél más, mert erre lelkileg is meg kell érni alánynak is meg a kapcsolatának is.

Mi köze a barátnődnek ahhoz hogy neked mikor kéne elveszítened? Legközelebb mondd meg neki, hogy ne foglalkozzon a te szüzességeddel, az köszöni jól van inkább induljon el megkeresni a sajátját :D

2014. ápr. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem rossz barátnő csak teljesen más értékrendje. Én is zaklatom őt csak azzal, hogy jólenne ha nem bukna meg. Mondjuk a lényegen nem változtat. :D
2014. ápr. 29. 21:40
 10/16 Dionsyia ***** válasza:

A lényeg hogy nem veled van baj.

Én ugyanilyen voltam. CSAKAZÉRTSEM követtem a többieket.

2014. ápr. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!