Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok róla,12 évesen...

Mit gondoltok róla,12 évesen sz. Ex?

Figyelt kérdés

Nézelődtem itt, mert unatkozom (humor kategória=0, az ezotéma még a legjobb :D ) és találtam egy kérdést ahol írták, hogy 12 évesen már lehet b@...szni.

Vagyis 12 éves csak vele egykorúval, 14 éves korú pedig bárkivel aki elmúlt 14.

Utána néztem.. lehet


Nyilván a szülők nem engedi.De akkor is



Nem szabad tiltani, ez igaz, tesómból indulok ki. Anyám megtiltotta, hogy cigizzen és csak rosszabb lett. Most engedi és nincs titkolózás.


De akkor mit gondoltok róla?


Speciel én 12 éves vagyok és van egy lány :/



2014. ápr. 29. 14:30
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
Te nem érted az alap dolgokat, nem annak kell meg lennie hogy hivatalosan érett e, az ne érdekeljen, az érdekeljen, hogy lelkileg és szellemileg is érett vagy e a szexhez, 12 évesen nem hinném hogy neked kéne bármit is csinálnod, a szellemi érettség nem ott kezdődik hogy egy játékban ezt mondták, a testi meg nem ott hogy le tudsz futni 10 km-ert, akkor leszel szellemileg érett, ha felfogod mit jelent igazából a szex, ha már nem maga a szex mint dolog érdekel, hanem végig csak a párod, a szex nem az életedben egy új szint, hanem egy párkapcsolatban, és 12 évesen neked elég a csókolózás.. 15-16 volt a régi jogszabályok szerint a hivatalos korhatár, ami szerintem ugy volt jo, 12 évesen nem kell tiltani, de megengedni se.. Azért van előnye is ennek a jogszabálynak, mert tényleg hamarabb kezdik ma a tinédzserek, de nem 12 évesen.. A lényeg a lényeg, 14 éves korodig minimum szerintem nem vagy kész a szexre.. A kérdésedre a válasz, 12 évesen még szex tabu..
2015. jan. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!