Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok róla,12 évesen...

Mit gondoltok róla,12 évesen sz. Ex?

Figyelt kérdés

Nézelődtem itt, mert unatkozom (humor kategória=0, az ezotéma még a legjobb :D ) és találtam egy kérdést ahol írták, hogy 12 évesen már lehet b@...szni.

Vagyis 12 éves csak vele egykorúval, 14 éves korú pedig bárkivel aki elmúlt 14.

Utána néztem.. lehet


Nyilván a szülők nem engedi.De akkor is



Nem szabad tiltani, ez igaz, tesómból indulok ki. Anyám megtiltotta, hogy cigizzen és csak rosszabb lett. Most engedi és nincs titkolózás.


De akkor mit gondoltok róla?


Speciel én 12 éves vagyok és van egy lány :/



2014. ápr. 29. 14:30
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
67%

8/10-es vagyok.

de mit kezdessz a törvénnyel?

Már bocsánat,hogy ilyen szavakkal élek:ha a kukacoddal pedig semmit nem tudsz kezdeni,akkor hova szexelnél még?nagyon gyerek vagy még.Kapcsolat sem kéne neked,nem hogy szex!

2014. ápr. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Nem vágyom a szexre, de ti is álmodoztatok 100%!

Illetve fiúk, ti is biztos használtátok marokmarcsit közben.

2014. ápr. 29. 15:20
 13/31 anonim ***** válasza:
88%
Igazság szerint 12 évesen még nem, sőt én nem is használtam a kezemet se jó sokáig.
2014. ápr. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
91%
Mindig voltak 12 évesen szexelő gyermekek. Pl egy barátnőm anyukája is ilyen volt. A törvény csak igazítja magát a lazuló erkölcshöz, de apád ugyanúgy megver, ha megtudja, hogy 12 évesen már szexelsz.
2014. ápr. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Ha jól tudom a gyermekbántalmazást tiltja a törvény :D


Bár, ráférne 1-2 gyerekre egykiadós verés -_-

2014. ápr. 29. 15:51
 16/31 anonim ***** válasza:
78%

feláll a bré már érett vagy?


3 jó mondat után 20 éves a gondolkodásod?

2014. ápr. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Ostoba törvényeket hoznak manapság, meg a még hatályba nem lépetteket össze-vissza módosítgatják, így felesleges azokra hivatkozni.


Anyád meg semmit sem ért el azzal, hogy megengedte a tesódnak a cigizést, mert nem állította meg a folyamatot, így persze, hogy egyre "rosszabb" lesz, hiszen egyre több kell a dohányból. Itt nincs mit sikerként elkönyvelni.


Ja, és nem fizikai erőnlét szükségeltetik a szexhez, hanem mondjuk fejlett nemi szervek is, hogy a gyakorlati oldaláról is megközelítsük a dolgokat. Nem is találnál magadra óvszert, bár lehet, hogy még magömlésed se volt soha. Emellett elméletben nem is rendelkezel még megfelelő biológiai ismeretekkel sem.


Az, ha tudsz fogalmazni, az szép és jó, de a korodból adódóan nem gyűjthettél még annyi tapasztalatot az életben, ami alapján tudhatnád, hogy hogy kell egy lánnyal bánni. Nem ismered még saját magadat sem igazán. Így pedig teljesen értelmetlen belevágni, mert ami kisülhet belőle, az egy egyszerű, érzelmek nélküli, mechanikus folyamat.


Ezen hiányosságok pótlására van "kitalálva" a kamaszkor. Lehetőleg a vége felé tessék elkezdeni próbálkozni.

2014. ápr. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
44%

Szia.


Igen lehet. A mai világban mindent lehet.


De azért gondolj bele, hogy tudod van a gumi.. és ha az elszakad neked menned kell orvoshoz, meg ilyenekhez.. és az a dolog, hogy még nem jött meg nem elég jó, mert bármikortól lehet peteérésed! Szóval szerintem ezért nem jó ötlet.. meg igazából egy olyannal a legjobb csinálni, akivel szerelmesek vagytok. Hidd el :) Én is vártam, és megérte!!! :)


17L

2014. ápr. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
12 évesen rakatnád magad?
2014. máj. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Ezt azért csinálták,hogy 12 évesek is szexelhetnek mert ez általában a-hazánkban egyre növekvő számú-cigányságot érinti elsősorban.A cigány lányok jellemzően korábban érnek testileg mint a magyarok.

Már úgyis tele vannak velük a javító intézetek,mi lenne ha még azért is elitélnék őket mert szexelnek?

Amíg azt csinálják addig legalább nem magyarokat rabolnak ki;)

2014. máj. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!