Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok róla,12 évesen...

Mit gondoltok róla,12 évesen sz. Ex?

Figyelt kérdés

Nézelődtem itt, mert unatkozom (humor kategória=0, az ezotéma még a legjobb :D ) és találtam egy kérdést ahol írták, hogy 12 évesen már lehet b@...szni.

Vagyis 12 éves csak vele egykorúval, 14 éves korú pedig bárkivel aki elmúlt 14.

Utána néztem.. lehet


Nyilván a szülők nem engedi.De akkor is



Nem szabad tiltani, ez igaz, tesómból indulok ki. Anyám megtiltotta, hogy cigizzen és csak rosszabb lett. Most engedi és nincs titkolózás.


De akkor mit gondoltok róla?


Speciel én 12 éves vagyok és van egy lány :/



2014. ápr. 29. 14:30
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
54%
12 évesen menned kéne nyelvtan tanárhoz l. Az írtak HOSSZÚ í nem rövid illene tudni.
2014. máj. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Mintha te soha semmit nem írnál el...
2014. máj. 4. 07:54
 23/31 A kérdező kommentje:
spricc2, honnan veszed, hogy lány vagyok? :/
2014. máj. 4. 08:04
 24/31 anonim ***** válasza:
Te egyaltalan nem vagyneret XD bizonyitotad igen egy el aszot torveny 12 evesnek nincs semmimfeleloseg tudata azt se tudjatok miaza vagina
2014. máj. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Plusz ot hon jatszotok meg XD a szex az a felnotek nek van 1vagy 15 evesneklegalab anyi idosen tudja az ember hogy milyen veszelyes is lehet
2014. máj. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Nah, és még én nem tudok írni -_-


53%, ez már fáj!!!

2014. máj. 4. 12:46
 27/31 anonim válasza:
Előbb tanulj meg helyesen írni! Kiég a szemem az írásodtól...
2014. jún. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:

Azzal kezdeném, hogy ugyanakkora vagyok, mint te.

Csak épp lány. Ó, ha tudnád, mennyire megrökönyödtem ezen... nekem volt egy idősebb barátom, aki három nappal a járásunk után rögtön azzal jött, hogy meddig jutnék el vele. Közöltem, hogy szexről ne is álmodjon. Ezután valahogyan már nem voltam annyira èrdekes.

Neked is ezt mondom. Semmi keresnivalód az ágyban , mert az a mi korunkban még alvásra való.

Remélem, hogy most, hogy egy veled egykorú véleményét hallottad, és nem az ,,okoskodó, lenéző nagyokét", felfogtad, hogy ezzel még várj jó három-négy évet.

(az esetleges elírásokért bocsi, telefonról vagyok)

2014. júl. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Ez most egy elméleti kérdés? mert az utolsó mondatot nem tudom figyelmen kívül hagyni ,,12 éves vagyok és van egy lány" ... De az is írtad hogy nem vágysz rá. Akkor kíváncsi vagy rá?

Őszeségiben mindent le írtak előttem,... szerelmesen az igazi, nem vagy érett, felelősséggel jár, társadalmi megítélés...

akkor őszintén, ha nem is vágysz rá, attól független hogy hogy lehetni lehet, minek foglalkozni evvel? Mit vesztesz vele ha vársz még 2 vagy 4 évet? Semmit.

2014. szept. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Én is 12 vok:P szerintem normális főleg a "tesileg és a szellemileg" is érett vagy. bááár...ezt honnan is lehet tudni xD
2015. jan. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!