Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lány vagyok, szűz vagyok,...

Lány vagyok, szűz vagyok, tartok a szüzesség elvesztésétől. Csináljam ezt?

Figyelt kérdés

Szóval, már lett volna több szexuális partnerem, de mindig bepánikolok, mert félek a vérzéstől, fájdalomtól stb... Ez a félelem megmérgezi a kapcsolataimat. Már azon gondolkodok, hogy egy megfelelő eszközzel magamnak "elveszem" és akkor már nem lesz stressz ha újra fiúval akadok össze.

Vélemény? Tegyem? Ne tegyem? Megbánom? Nem bánom?


2014. ápr. 29. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha majd egyszer valaki érdemes lesz arra, hogy igazán megkívánd, akkor nem fogsz félni.

Magadtól nem tudod elvenni, max. átszakíthatod a szűzhártyádat, de az elég eszetlenül hangzik...

2014. ápr. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem inkább igyál 1-2 felest és sokat pettingeljetek akkor nem lesz gond.
2014. ápr. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem lesz kevésbé stresszes.. de a kérdésedből nem derül ki hogy mennyi idős vagy! ez kortól is függ ha 22+ vagy akkor lassan itt az ideje de ha még 17-18 sem vagy akkor nem kell aggódni ki lehet ezt nőni ha találsz valakit akit szeretsz úgyis kialakul ez a fajta vonzalom is és ha olyan a párod akkor nem lesz túl fájdalmas


nem kell elsietni nállam mindig pozitív dolog ha a lány akivel kapcsolatot akarok még szűz

2014. ápr. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jobb érzés lesz kettesben elveszteni. hagyd, hogy megnyugtassanak.
2014. ápr. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én elveszem neked szívesen. Bekötheted a szememet, bedughatod a fülemet, megkötözhetsz ha akarod. Így olyan lesz, mint egy "megfelelő eszköz". De legalább én is ürítek egyet. :)
2014. ápr. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne félj! Ha odafigyeltek, nem izgulsz nagyon, elengeded magad és rendesen fel vagy izgulva és nincs sem óvszerallergiád vagy egyéb problémád, akkor sem vérezni nem fog, de fájni sem, max pár másodpercig, akkor is inkább csak feszülni. Ne parázz.

Ha félsz, akkor a legkisebb kellemetlen érzés is fájdalomként fordítódik le az agyban, és akkor bizony fájni fog.

Olyan nincs, hogy magadnak elveszted, ez hülyeség. Utána ugyanott lesz a stressz, mert más egy élő emberrel, más egy uborkával.

2014. ápr. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
5. xD
2018. okt. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!