Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egyik haverom azzal b@szogat,...

Egyik haverom azzal b@szogat, hogy szűz vagyok, hogyan értessem meg vele, hogy ez nem olyan dolog ami miatt gúnyolni kell az embert?

Figyelt kérdés
Csomószor mondtam már neki, hogy ez tényleg parasztság, de nem akarja megérteni. Nekem meg még szarabbul esik, mert tényleg szeretném már elveszteni, csak nincs kivel, és ezt pontosan tudja :/ 18F
2009. dec. 23. 21:19
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
mondd meg neki h attól még h szűz vagy ugyan olyan ember vagy és sztm még többet is érsz és szard le akkor le fog szokni róla csak azért csinálja mert zavarja h te még az vagy és ő meg nem és ez akkor lehet h megbánta pl ha 15 évesen elvesztette és a csajjal már szétmentek és sok sikert na meg kitartást
2010. jan. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
100%

Engem is baszogattak itt vagyok 20évesen és szüzen, na bumm, még is élek, én olyannal akarom akit szeretek nem valami futó kaland.

én szerelemből akarok valakivel szeretkezni nem azért hogy túl legyek rajta..

A haverodnak meg valahogy magyarázd bele a fejébe , hogy ez nem szégyen ami miatt piszkálni kéne a másik embert. Meg nem is azért de ha már a haverodnak tartja magát akkor viselkedjen is úgy... Mert egy barát/haver nem piszkálja a másikat bizonyos dolgok miatt..

2010. jan. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

15:22-nek:


Már miért lenne gáz, hogy 18 évesen szűz?Még ha fiú is... Mindenkinek el kell vesztenie az érettségiig, vagy mi?

2010. jan. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Mondd meg neki, hogy te nem leszel mindig szűz, de ő mindig egy prosztó marad!
2010. jan. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
hát azért arra nincsen semmi garancia, hogy nem marad szüz (tisztességes körülmények közt), bár igaz, hogy prostinál megoldható a helyzet, és igy valoban igaz a kijelentésed.
2010. jan. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!