Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egyik haverom azzal b@szogat,...

Egyik haverom azzal b@szogat, hogy szűz vagyok, hogyan értessem meg vele, hogy ez nem olyan dolog ami miatt gúnyolni kell az embert?

Figyelt kérdés
Csomószor mondtam már neki, hogy ez tényleg parasztság, de nem akarja megérteni. Nekem meg még szarabbul esik, mert tényleg szeretném már elveszteni, csak nincs kivel, és ezt pontosan tudja :/ 18F
2009. dec. 23. 21:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Nem kell belemenni egy olyan versenybe, ami arról szól, hogy valakivel minden áron minél előbb el kell veszíteni. Inkább vállald fel, hogy te vársz az igazira, és addig nem fekszel le fűvel-fával.Aki meg máshogy gondolja, az ő baja.
2009. dec. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

én megb@szatnám egy csúzliszájú kóborbuczival és röhögnék rajta, hogy "na milyen érzés, hogy már nem vagy szűz?!" :D


20F

2009. dec. 24. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem ha csak haver, akkor miért kell az orrára kötni ezt ?
2009. dec. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Nem szabad foglalkozni a "barátoddal". Ehhh... Szép ki barátod van, mondhatom! :P
2009. dec. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Nem kell róla tudomást venni, előbb utóbb abbahagyja.
2009. dec. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Na ez az amikor kis hülyék módjára fünek fának kitálaltok mindent..


Mikor tanuljátok meg kis naív tinédzserek hogy van a magánéleted, meg van az állarc amit a nagyközönség előtt viselsz...


Senkinek semmi köze hozzá hogy kivel mikor és hol meg mit és mennyit és hogyan...

2009. dec. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Ma pl. az egész padomat telefirkálta olyanokkal hogy szűz, virgin, stb... Már nagyon elegem van belőle, de minél jobban kiborulok rajta, annál inkább csinálja...
2010. jan. 21. 14:26
 18/25 anonim válasza:
Vágd pofán.
2010. jan. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

Hát ha 18 évesen szűz vagy az azért sztem tényleg elég gáz :/ Pláne ha szeretnéd elveszteni de nincs kivel szal húzz bele :P

16/F

2010. jan. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
merre laksz ??
2010. jan. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!