Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fájni fog az első szex?

Rebeka1234 kérdése:

Fájni fog az első szex?

Figyelt kérdés

16 eves vagyok es még szűz vagyok

a barátom szeretne hogy lefekudjunk es en is

Hogy érdemes csinálni ? Milyen pózban ?

Esetleg valami tippek hogy ne fájjon annyira ?


2014. ápr. 20. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Hát ne szexelj. Úgy látom nem neked való még ez.
2014. ápr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az első általában fájdalmas, de nem mindenkinek, ez személytől függő. A sok sporttól, azonban elkophet a szűzhártya, így kevésbé lehet fájdalmas az első aktus. Szóval, ha eddig sportoltál, akkor remélhetőleg nem fog annyira fájni, bár ez függ a sportolás időtartamától is.
2014. ápr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hat 8 évig sportoltam heti 4x 2 ora kézilabda
2014. ápr. 20. 20:54
 4/10 anonim ***** válasza:
Hacsaknem a punciddal kézilabdáztál.
2014. ápr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Misszionárius póz + sok nedvesség
2014. ápr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
erre azt a spongyabobos gifet szokták berakni...
2014. ápr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
szia .. én is 16 évesen vesztettem el a szüzességem .. de mi nem beszéltük meg előre.. ennek jönni kell magától! nekem egy kicsit kellemetlen érzés volt.. nem azt mondom hogy fájt csak fura volt .. és nem véreztem egyáltalán.. előtte legyen sok előjáték! és fontos hogy olyannal veszítsd el akit tiszta szívedből szeretsz! ;)
2014. ápr. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
szia :) én kemény 2 hónapja vesztettem el xd nem volt kellemes és lassú folyamat volt mert vmit bedugni oda ahova kvára nem fér be :D már bocsi xd nem fájt csak nagyon kellemetlen volt, a barátom szerencsére tapasztalt volt, bár mondta hogy én voltam neki az első olyan aki szűz lett volna, teljesen új élmény volt neki és persze nekem is. nem 2 másodperces volt , hanem több órás, türelem és a bizalom kulcsfontosság,nagyon fontos hogy jó legyen az első mert ez nagyon nagyban fog befolyásolni tged, szerencsére nekem nagyon jó volt, sőt valami őrjítő. remélem neked is ilyen lesz. :) amúgy 17/l :)
2014. ápr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
az előző voltam xd nekem is tök spontán történt meg. Ne beszéljetek meg fix időpontot. Az viszont nagyon fontos hogy védekezzetek! Ha nem tablettát szedsz, bár szerintem 16 évesen ne szedj még tablettát (am . én sem szedek még.)Legyen nálatok mindig gumi és akkor amiatt se kell parázni hogy basszus pont nincs nálam .:)
2014. ápr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat !!:))
2014. ápr. 25. 02:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!