Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szűz fiúk tényleg nem...

A szűz fiúk tényleg nem kellenek a lányoknak?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 16. 11:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
nem, ezért így halnak meg és velük az emberiség!
2014. ápr. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Ebben az esetben az emberiség napjai meg vannak számlálva. :O XD
2014. ápr. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%

Nem a szűzfiúk nem kellenek nekik, hanem az átlagosak és átlag alattiak

Ha szűz vagy de jóképű vagy gazdag akkor kelleni fogsz nekik

2014. ápr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
59%
Rég rossz ha ez alapján rangsorolnak téged.Szóval amíg emiatt nemkellesz egy lánynak,az inkább áldás számodra,mint átok! Emiatt ne aggódj! Éld a kis életedet a többit meg majd hozza az élet. Nem kell mindenkivel ágybabújni egyből,csak hogy elmondhasd,hogy " Igen. Megvolt!" Ha pedig találsz majd egy igazán értelmes lányt,az még értékelni is fogja.:)Fel a fejjel! :)
2014. ápr. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Noydra ***** válasza:
0%
Mert rád van írva, hogy az vagy?!
2014. ápr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

Lehet, hogy újat mondok neked, de mindenki szűznek születik! Sőt, vannak, akik sok nővel voltak együtt, mégis bénák, és van, aki első alkalommal odafigyel a partnerére!


Az a fontos, hogy emiatt ne értékeld alul magad!


Tény, ha valaki huszonévesen szűz, az nehezebb szitu, mivel egy húszéves nő már nem feltétlenül akar tanító néni lenni!


Én a helyedben nem reklámoznám, hanem igyekeznék felkészült lenni a témában, és csak akkor mondanám el, ha sor kerülne az első alkalomra. Ha meg a lány rákérdez előbb, akkor olyan körítéssel, hogy az "igazira" vártam. Ez nem sugall se félelmet, se azt, hogy eddig nem akadt rá partner. Ettől a nő sok esetben különlegesnek érzi magát.

2014. ápr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy lányoknak nem kellenek, de nőknek igen.
2014. ápr. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%
Noydra-nak igaza van, hiába lett lepontozva. Normális esetben meg nem mondja senki hogy ki a szűz és ki nem az, szerintem ha valaki nem hangoztatja ezerrel, akkor fel sem fog tűnni a csajnak.
2014. ápr. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%

Ebben igaza van ez tény. Nem én pontoztam le Noydrát.

Az úgyse látszik hogy szűz-e vagy sem, az viszont igen hogy jóképű vagy gazdag-e, mint a swag-ok.

2014. ápr. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem olyan lány kellene akit ez nem zavar és tudja kezelni.

25f/hszob

2014. ápr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!