Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elmondtam a férfinak akivel...

Elmondtam a férfinak akivel találkozgatok, hogy még nem feküdtem le senkivel és láttam, hogy nagyon meglepödött ez ennyire meghökkentő 21L?

Figyelt kérdés

2014. márc. 24. 08:13
 1/10 anonim ***** válasza:
ha kurvä jól nézel ki, akkor igen...eléggé meglepő lehet a dolog.
2014. márc. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de miért?
2014. márc. 24. 08:33
 3/10 anonim ***** válasza:
mert ha jól nézel ki hogyhogy nem akadt még senki aki lefeküdt volna veled?
2014. márc. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
de egyébként csak érthetetlen de egyáltalán nem gáz ettöl csak értékesebb vagy
2014. márc. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"mert ha jól nézel ki hogyhogy nem akadt még senki aki lefeküdt volna veled?

"



FELVILAGOSITAS: en nem akartam azoktol semmit akik eddig probalkoztak nalam!!

2014. márc. 24. 08:47
 6/10 anonim ***** válasza:

altalaban a lanyok korabban elvesztik mar a szuzesseguket. aki meg nem, az "csodabogar". nincs ebben semmi gond, ez a ferfit minositi, hogy egyaltalan meglepodott vagy megjegyzest tett vagy barmi.

nincs azzal semmi gond, ha meg szuz vagy. ne hagyd, hogy barki is megmondja, mikor veszitsd el. amikor te ugy erzed, hogy itt az ideje, na akkor van itt az ideje. nem pedig akkor, amikor masok mondjak.

2014. márc. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 PearlDiver ***** válasza:
Nem kéne hogy meghökkentő legyen, de valóban terjed a divat, egyre többen azt hiszik, ettől lesznek felnőttek, pláne boldogak. Én 24 éves koromig teljesen jól elvoltam szűzen, nem sajnálom egyáltalán :) te is légy büszke, és ne hagyd magad!
2014. márc. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is meg szoktam lepődni, mert sajnos ez nagyon ritka :( de azért nem 1-2 veled egyidős lányt ismertem már, aki szűz volt. Szóval ez nálam a pozitív értelemben vett meglepődések közé tartozik, olyan mikor kislányként tetszett egy Barbie, aztán már nem is számítottál rá, hogy megkapod, de végül ott volt Karácsonykor a fa alatt. :D
2014. márc. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ettől nem leszel se értékesebb se értéktelenebb. Nem a szüzesség adja meg egy nő értékét. Én is meglepődtem volna, hogy hogyhogy nem voltál kiváncsi a szexre ennyi idő után sem, hogy milyen, de ennyi.
2014. márc. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Semmi meglepő nincs hogy "még" szűz vagy. Aki ezen meglepődik, azt sem kell leminősíteni mert ilyen-olyan világot élünk, hogy az a menő ha már 14 évesen túl vagy mindenen. DE fontos! Igaza van az előttem írónak: nem vagy se több, se kevesebb. Hányinger kelt, ha valaki azt mondja a szüzességére, hogy "tiszta". (s így akkor önmagam mocskosnak érzem) Vagy az se szép ha valaki már jó korán elveszti.
2014. ápr. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!