Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz voltam és tegnap lefekdüt...

Szűz voltam és tegnap lefekdütem a barátommal, belémélvezett. Lehetek terhes ugye?

Figyelt kérdés

2014. márc. 8. 10:48
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 20 éves korodig csak érdekelt ez a szex-téma...csak utána jártál hogy "enni vagy inni" kell: D

Eddig éltél a méhecske meg a porzóvirág elmélettel vagy mi?

Nem igaz,hogy 20 évesen ennyire buta vagy...

Utána nézhettél volna...

más felvilágosul magától hiszen érdekli...

Nem hiszem el,hogy ennyire g*ci buta vagy.

Gratulálok,jó babázást:) Szegény gyereknek hülye anyja lesz.

2014. márc. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Néha olyan érzépsem van, hogy egy baráti társaság összejön és megbeszélik, hogy kiírnak egy ilyen kérdést, megszavazzák hogy milyen nyelvtani és helyesírási hibák legyenek benne és röhögve várják a reakciókat...

Nem tudom elhinni hogy tényleg ennyi műveletlen van ebben a szuper információs társadalomban...

2014. márc. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Ennyire tájékozatlanul miért kell szexelni?

Igen, ha nem védekeztetek, akkor lehetsz terhes. Úgyhogy orvos, esemény utáni tabi, minél hamarabb!

2014. márc. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 Hanariko ***** válasza:
Ez tényleg nem tapasztalat kérdése. (12. voltam)
2014. márc. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
gyerekek akármennyire mondtátok itt..nem vettem gyógyszert.. voltam orvosnál tegnap..és nem vagyokk terhes :))
2014. máj. 1. 20:58
 26/34 Hanariko ***** válasza:
Akkor mázlid volt. Azért teherbe esni sem olyan könnyű persze, de Murphy törvényét ismerve, mindig akkor jön össze, amikor nem akarod/nem kéne.
2014. máj. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Legalább a tanulság megvan?
2014. máj. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
persze :)) de a pali elhagyott :DD mert azt mondta ő nem vállalja fel a gyereket.. :DDD de nincs :) szóval ja :)
2014. máj. 3. 18:33
 29/34 Hanariko ***** válasza:

Legalább tudja hogy nem is lett a dologból gyerek? XD

Amúgy dupla tanulság. Kimutatta a foga fehérjét, hogy mennyire is állna ki melletted a "bajban".

2014. máj. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
nem tudja :DD de hát nem is érdekel már :) pontosan bebizonyított mindent :)) de hát ő dolga..ha valakinek 25 évesen ennyi esze van :)
2014. máj. 4. 20:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!