Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz voltam és tegnap lefekdüt...

Szűz voltam és tegnap lefekdütem a barátommal, belémélvezett. Lehetek terhes ugye?

Figyelt kérdés

2014. márc. 8. 10:48
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg 20éves vagy? Szerinted lehetsz-e terhes? A válasz az, hogy gyereket pontosan igy kell csinalni.
2014. márc. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 Hanariko ***** válasza:
100%

Most nem azért hogy kötekedjek, de 20 éves vagyok, elvileg felnőtt, szóval nem egy 13-14 éves kis tini, és még így is fogalmazod meg, hogy "ugye lehetek?" Csak a szomorú smiley-kból következtetek arra, hogy még akarnál babát.

De akkor tényleg, most egész komolyan, miért nem védekeztek? Vagy ha nem áll rendelkezésre lehetőség, minek szexeltek?

2014. márc. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 Hanariko ***** válasza:
Javítás: *hogy még NEM akarnál babát.
2014. márc. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
20 éves létedre nem tudod a választ?
2014. márc. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

nem, nem akarok m ég babát..

és igen 20 évesen tapasztalat hiányában.. kicsit ja n ehéz.. :) de nem kellenek az oltások..

2014. márc. 8. 11:02
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

Már sorry, de itt nem a tapasztalaton van a hangsúly, ez alapvető biológia, kb. általános iskola 7-8. osztályos anyag...


Milyen hosszúak a ciklusaid? Mikor volt az utolsó menzeszed?

2014. márc. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Ha nem óvszerbe élvezett,akkor bizony lehetsz
2014. márc. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kis nyelvi okítás is, mert úgy látszik, abban sincs tapasztalatod. Az "ugye" kérdőszót olyan kérdésekbe tesszük bele, amikre igenlő választ várunk. Példamondat: "Jó lesz, ha estére pörköltet csinálok, ugye?" (Mert már bevásároltam hozzá, és ha nem jó, akkor megint át kell mennem a boltba, és attól nem leszek boldog.)


BTW kár, hogy az evolúció nem elég gyors és az ilyen emberek képesek még szaporodni. Menj be szépen a nőgyógyászati ügyeletre (nem, nem elég hétfőn, akár milyen messze is laksz a bekötőúttól - mert tudom, hogy ez lenne a következő kérdés) és írass fel magadnak egy esemény utáni tablettát.

2014. márc. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
* akármilyen
2014. márc. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

az hagyján hogy általános iskola 8. osztály egésze emberi biólógia, de kb már 6-tól elkezdik a szexuális felvilágosítást.


a tapasztalatlanság nem egyenlő a tudatlansággal.

2014. márc. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!