Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak, ha kezdek...

Mit csináljak, ha kezdek belezúgni egy srácba, de nem merem elmondani neki, hogy még szűz vagyok, mert félek, hogy kiábrándul belőlem? 21L

Figyelt kérdés
2014. febr. 20. 23:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
helyes!
2014. febr. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát én nagyon örülnék neki az tuti. :) 20/f Sosem vettem el nő szüzességét, egy barátnőm se volt szűz. Szóval boldog lennék.:D
2014. febr. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy önző ember tekinti rossz szemmel, ha a párja még szűz. Miért mondom ezt? Azért mert azt várja, hogy a másik tapasztalt legyen -> vagyis jó az ágyban -> vagyis a saját élvezete érdekli és nem a párjáé. Az ilyesmi jobb is, ha az elején kiderül. Szóval mondd csak el neki. ;)


23/F

2014. febr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
olvasva így pár választ, reálisnak tűnnek. köszönöm a biztató szavakat :)
2014. febr. 21. 10:03
 15/16 anonim ***** válasza:
ha ezért kiábrándul, te csak jól jártál, mivel ez sekélyes jellemre vall...
2014. febr. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én kimondottan örülnék neki. De ezt embere válogatja. Kinek mi az amit elfogad és amit nem.
2014. febr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!