Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kiábrándul belőlem a férfi,...

Kiábrándul belőlem a férfi, ha megtudja, hogy még szűz vagyok 20éves vagyok ő 32éves?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 18:51
 1/8 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Ha normális, akkor nem.
2013. aug. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Én akkor ábrándultam ki utoljára lányból mikor megtudtam hogy már nem az... sőt...
2013. aug. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Nem hinném, hogy kiábrándul. És ezt ne is mondd neki, nehogy azt higgye, hogy magadból indulsz ki. :)

Ha valami miatt nem sikerül a kapcsolat, az nem az, hogy még szűz vagy. Ott kezdődnek a problémák, ha fél év múlva is az leszel vele :)

Nyugodtan mond meg neki, hogy te még szűz vagy, és hogy gondolod a kapcsolatot. Ha ez neki nem tetszik, akkor bármilyen szép is, sztem ne jöjj össze vele. Egyébként 20 évesen még nem vagy öreg egyáltalán. Nem tudom ti honnan veszitek, hogy minél előbb el kell veszíteni. Én nem is jönnék össze olyannal, aki nem szűz. :)

Egyszerűen undorító 18 év alatt elveszteni. Kivéve ha szeretik egymást, de ezek a néhány napos kis kalandok elég undorítóak.

2013. aug. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha kiábrándul,irj nekem :D 33/F
2013. aug. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szeret téged és nem csak a testedre hajt, akkor nem ábrándul ki belőled.
2013. aug. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 DreamWeaver ***** válasza:
100%
Ezzel hazabeszélek, de egy 32 éves férfitól elvárható, hogy ne ábránduljon ki emiatt Belőled sőt, személyes ajándéknak tekintse a szüzességedet, ha neki adod. Egy 32 éves férfi érettsége és tapasztalatai révén tökéletes választás kellene, hogy legyen Neked az első tapasztalatok megszerzéséhez mind érzelmekben, mind szexben.
2013. aug. 24. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Én azt gondolom, hogy kiábrándul majd, hanem beindul tőle sokkal inkább!
2013. aug. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
igen!
2013. szept. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!