Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 év felett ciki a szüzesség?

16 év felett ciki a szüzesség?

Figyelt kérdés
Mondják nekem osztálytársaim, h 16 év felett már ciki szűznek lenni. Én eddig meg voltam győződve, hogy ez hülyeség, de folyton kinevetnek. Most már kezdek bizonytalan lenni... 14L

2014. febr. 12. 20:16
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Jézusom. Ugyanez a korosztály de nálunk meg pont hogy az a ciki ha túl fiatalon veszted el. Szerintem az a normális aki 16-on felül veszti el. Pl egyik évfolyamtársam csak úgy elvetette a szüzességét de még csak nem is tetszett neki aki megtette. Egy ku*va. Erre sajnos más fogalom nem létezik.
2014. febr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Ez hüüüülyeség.Szerintem még húsz évesen sem ciki már miért lenne az.Főleg nem ciki ez egy 14éves lánynak.Nem tudom milyen iskolába jársz de azt gondolom ,hogy inkább az a ciki hogy eggyesek még kislányként elvesztik. 13-14évesen lehet ,hogy kívánod a szexet de a tested még nem áll készen rá. XD:-)
2014. febr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
én 29 évesen szűz vagyok udvarolgattam lányoknak de komoly sose jött össze hogy miért is lehet nem tudok bízni senkibe nem tudom fogalmam sincs sajnos miért srác vagyok
2014. febr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
kösz mindenkinek :)
2014. febr. 14. 17:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!