Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 év felett ciki a szüzesség?

16 év felett ciki a szüzesség?

Figyelt kérdés
Mondják nekem osztálytársaim, h 16 év felett már ciki szűznek lenni. Én eddig meg voltam győződve, hogy ez hülyeség, de folyton kinevetnek. Most már kezdek bizonytalan lenni... 14L

2014. febr. 12. 20:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

23 vagyok és szűz.Nem mondanám,hogy ég a pofámról a bőr.Az osztálytársaid gyökerek.Speciel én azért sem vesztettem el,mert csak olyanokkal voltam körülvéve,mint az osztálytársaid és annál többre tartottam/tartom magam,hogy valami r1b@ncnak dobjam oda magam.Nem kell rágörcsölni erre és ha találsz valaki olyat,akit szeretsz,akkor megtörténik!Soha ne más nyomására tegyél meg bármit is,mert később lehet,hogy megbánod!Élj úgy,ahogy neked jól esik és ne úgy,ahogy más szerint nem ciki!

23/F

2014. febr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam, csak folyton mondják: béna, szánalmas lúzer vagyok, 16 év felett amúgy sem egészséges!!!!
2014. febr. 12. 20:41
 13/24 anonim ***** válasza:

Dehogyis! Egyrészt ez magánügy, másrészt bárki-bármit is mond, a szexualitáshoz lelki-testi érettség egyaránt kell. A 21. század divatja siettetni a dolgokat.

Csak azért, mert a többség hülye, neked nem kell beállnod a nyájba.:)

2014. febr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Éretlenek vagytok.
2014. febr. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Ossstobák!!! (az oszt társaid)


Kérdésedre válaszol a bácsi, nézd a videót figyelmesen! :)

https://www.youtube.com/watch?v=1MLry6Cn_D4

2014. febr. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
17%
Hát tényleg elég ciki manapság....Állítólag folyamatosan szűkül a barlangod nyílása és 18 évesen végleg bezáródik...Gondolom nem szeretnéd megvárni ezt a katasztrófát...talán segíthetek, ha érdekel egy figyelmes, tapasztalt srác :-)))
2014. febr. 13. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Hülyének lenni a ciki, mert aki ezt mondta, az hülye!
2014. febr. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
Nem ciki... sőőőt inkább csodának nevezném :D
2014. febr. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

16 vagyok és szűz sőt még nem is csókolóztam és akkor mi van nem szégyen

ne figyelj rájuk!!!!!

2014. febr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Akkor veszted el, amikor akarod, ne hogy már ekkora legyen a társadalmi nyomás, ilyen kérdésnek meg sem kéne fogalmazódnia benned.
2014. febr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!