Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van olyan nő, aki fizetne egy...

Van olyan nő, aki fizetne egy férfiprostinak, hogy elvegye a szüzességét? 20L

Figyelt kérdés
csak kíváncsiságból kérdezem :)

2014. febr. 1. 12:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Leírod hogy itt mindenki felsőbbrendűségi "érzésben" szenvedő, aztán amikor kapsz egy értelmes választ, inkább nem szánsz időt a folytatásra? Miközben ráadásul annyi időbe telik az amit mondtam, mint hogy elolvasod most ezt a választ, vagy annyiba, amennyibe az előző válaszod megírása telt.
2014. febr. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Van pár aki minőségi munkát végez.

Írsz válaszolok bármiféle kérdésre.

2014. febr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
1. Tudom, lehet itt minősíteni egymást, az nagyon megy. Na, nekem erre nincs időm, mással is el tudom tölteni az időt. De ha eleve úgy kezdesz egy kérdést, hogy ostoba, aztán kijavítod, hogy ja bocs mégsem... Na mindegy, nem érdekel.
2014. febr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Igen, mert sok ember sajnos ezekben a részletekben veszik el.


Ott van például Puzsér Róbert is. Elképesztően király véleményeket fogalmaz meg, de sokan nem szeretik őt csak azért, mert sokat káromkodik közben.


És az emberek a káromkodására figyelnek, ahelyett hogy a mondandója tartalmát elemeznék magukban.


"Azt mondta, hogy hülye/buta/f@.sz/idióta/ostoba/g*.ci/sz.@r? Akkor már biztos helytelen az egész amit mond" - Na ez egy teljesen rossz hozzáállás.

2014. febr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

„azok 3/10??? te nem vagyok normális.. idióta.. hát belsőleg te még a 0-t sem éred el :S”


megpróbálom még 1x, mert az egyik érzékeny virágszál töröltette a válaszom. szóval női vitakultúra:


1, személyeskedés

2, érdemben nem reagálni, hanem belekötni valami teljesen lényegtelen dologba.

3, ha nem tud mit reagálni, akkor bevetni a „nem azért vagyok itt,h vitatkozzom” mondatot, miközben ő kezdte az egész vitát, csak reagáltak rá

4, töröltetni a választ/kérdést

2014. febr. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"Nagy az értelmi színvonal megint, leostobázzák egymást az emberek. EGyszer remélem, bezárják ezt a nagyon értelmes szerelem-szex kategóriát és máshol menőzhetnek a felsőbbrendűség érzésben szenvedők. és néhány más ember is."


:)

ha leostobázzák, az zavarja, de úgy látszik, az teljesen rendben van, ha ő minősít másokat.

2014. febr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

A képen balról 1. 2. akár jó nő is lehetne, ha nem zabálnának annyit, nem lenne ekkora seggük. Ezekre simán lehet figyelni, csak jellemhiba a zabálás, és hogy nem mozgatja meg a seggét. A jobb oldali egészen rendben van, ha aranyos csaj, és nem egy kiállhatatlan p**csa akkor teljesen oké.


A duci lányok, pedig ne zabáljanak annyit, járjanak el mozogni, és máris emelkedik az a pontszám.


Detto mint a férfiaknál, ha eljárnak kicsit edzeni, stílust alakítanak ki akkor máris sokkal versenyképesebbek lesznek. Bár a férfiaknál szerintem inkább az számít, hogy "mennyire helyes". Nem tudom, nem vagyok nő :D


Azt viszont tudom, hogy a duckó lányok le tudnak fogyni ha akarnak, és garantáltan megsokszorozódik a pontszámuk. Mind a 3 csajszi a képen simán lehet jó nő, ha akar.

2014. febr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

és lányok, lehet itt mahinálni a belsővel. semmit sem ér. Csak a külső számít első blikkre, utána már nagyon nehéz felkaparni magadat.


Egy fogyás ezért nagyon nagyon fontos.


Egyik csoporttársam lány, egyetemen gólyaként egy kis duci csaj volt. Nagyon nem jött be. tavaly nyáron viszont lefogyott, és elképesztően jó csaj lett belőle. de komolyan, az arca karcsú és szép lett, a duci tokás csajból. Pedig nem volt olyan kövér, csak mint a középső csaj a képen. Mostanra full bombázó lett a csaj :)

2014. febr. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

14. és 16. Látom megy a másik földbe döngölése, gratulálok. Ebből csak úgy lehet kiszállni, ha az egyik abbahagyja. Ez az egyik valószínű nem ti lesztek, hanem én.

Az értelmi színvonal általában ezt a weboldalt jellemzi sokszor, összességében. A hozzászólásokat minősíti, nem az embereket.

Aki leostobázza, lehülyézi a másikat, hallgasson, mert nem érdekel. Minimális tisztelet kijárna minden embernek. Aki erre nem képes, az nem érdekel, tanuljon először illemet.

Akinek egyébként egyezik a véleménye az enyémmel, de ócsárolja azt szó szerint, amiről én is negatív véleményem van, attól is elhatárolódom.

Igen, nekem is illemet kellene tanulnom, kijelentem, mielőtt ti vágjátok újra a fejemhez.

Ennyit erről.

2014. febr. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én profi vagyok.10e/ óra.
2014. febr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!