Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van olyan nő, aki fizetne egy...

Van olyan nő, aki fizetne egy férfiprostinak, hogy elvegye a szüzességét? 20L

Figyelt kérdés
csak kíváncsiságból kérdezem :)

2014. febr. 1. 12:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a férfi fizetne érte!
2014. febr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
En mikor vesztem mar el ?:(
2014. febr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
27/f előző válaszoló vagyok.
2014. febr. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
45%

Ennek az egésznek hol az értelme? Még egy ku.rva ronda nő is 5 perc alatt kaphat szexet, ha akar.


Például itt vannak ők: [link]


Nem néznek ki túl jól, olyan 3/10, jóindulattal 4/10 körül vannak, de biztos vagyok benne ha kimennének az utcára, vagy este elmennénk azzal a gondolattal, hogy ők most 100%, hogy dugni fognak, akkor dugnának. Miért? Mert a nő választ.


Miért lenne könnyű? Mert vinnék magukkal a puncijukat. Lehet hogy nem a legjóképűbb, legmenőbb, leggazdagabb férfiak közül dugna velük valaki, hanem egy hozzájuk hasonló kinézetű srác, de tuti hogy találnának szexpartnert. Főleg hogyha nem csak állnak egy helyben, hanem még esetleg ők hajtanak rá férfiakra.

2014. febr. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Olcsón vállalom
2014. febr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
azok 3/10??? te nem vagyok normális.. idióta.. hát belsőleg te még a 0-t sem éred el :S
2014. febr. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

6:


Elmondom normálisan miért vagy ostoba: Mert szerinted én a belsőjüket is értékeltem a 3/10-zel. Felőlem az egyik lehet Teréz anya, meg a másik kettő is árvaházi nevelőnő. De nem erről van szó. A külsejükre mondom továbbra is a 3/10-et objektíven.


Az én kinézetem pedig mindettől független ráadásul. Még ha 1/10-es vagyok külsőre is: Nem tök mindegy? 1/10-es vagy 10/10-es kinézetű ember is meg tudja mondani a több emberről hogy kinézetre milyennek találja őket.

2014. febr. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nagy az értelmi színvonal megint, leostobázzák egymást az emberek. EGyszer remélem, bezárják ezt a nagyon értelmes szerelem-szex kategóriát és máshol menőzhetnek a felsőbbrendűség érzésben szenvedők. és néhány más ember is.
2014. febr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

10:


Rendben, akkor beszéljünk szitokszavak használata nélkül. Vedd ki az ostoba szót a 6-os válaszomból. Legyen mondjuk "miért vagy ostoba" helyett az, hogy "mi a baj a logikáddal". Na és most olvasd el újra az egész szöveget. Megmaradt az értelme? Van értelme? Igen.


Most vedd ki az idióta szót az 5-ös válaszból. Megmaradt az értelme? Van értelme szerinted egyáltalán?

2014. febr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
11. Jobb dolgom is van, mint szavakat cserélgetni itt egy hozzászólásban. Meg vitatkozni. Leírtam a véleményem, ennyi.
2014. febr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!