Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most akkor elveszítettem a...

Most akkor elveszítettem a szüzzeségem? :O (lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy volt az iskolában felvilágosítás és az a nő aki azt az órát tartotta mondta hogy otthon dugjuk fel magunknak legalább 2 ujjunkat hogy felfedezzük a saját testünket.. Két hétre rá rászántam magam a dologra csak én 2db ilyen vékony filccel próbáltam ki, nem fájt nem éreztem semmit, de amikor kihúztam rengeteg vér jött ki hogy a takaróm meg a pizsum is tiszta vér volt, aztán az egyik ujjamat bele mertem dugni csak hogy megnézzem mi történ és mikor kihúztam az is tiszta vér volt.. Rá még 2 napig barnás folyásom volt.. Mmajd a másosik nap este enyhén görcsölni kezdtem lent.. 3 nap mármint ma márcsak fehér folyásom volt mint eddig.. Ez lehet annak is a jele hogy megdog jönni? ( ugyanis még nem menstruálok) 13,5 éves lány vagyok.. Nagyon fontos lenne válasz mert nagyon megijedtem.. Kérem senki ne szóljon le és normális válaszokat adjanak.. Köszönöm előre is..

2014. jan. 25. 23:08
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Attól ha "nagylány" leszek attól nem ijedek meg, de köszi a válaszod így megtudtam nyugodni, hogy nincs nagy baj :)
2014. jan. 26. 00:24
 22/26 anonim ***** válasza:

Nem értem a válaszolókat. Egyik helyen lehurrogják a fiatalon szexelőket, hogy milyen tájékozatlanok, és mégis belemennek a dolgokba, máshol meg kiakadnak azon, hogy minek traktálják a fiatalok fejét ilyennel. Az interneten így is, úgy is bele fognak futni (lehet mondani, hogy épp elég baj, de homokba dugni a fejünket nem lehet, ez tény), akkor már inkább biológián tanulják meg a dolgokat, mint internetes sok esetben hiteltelen helyről!

Az már más kérdés, hogy ez a felvilágosító hülye volt. Csak nehogy elvegye a kedved a saját tested megismerésétől. Persze ráérsz még vele egy kicsit, de ha érdekel, ne ijedj meg tőle, jó dolog megismerni önmagad, ez egy későbbi kapcsolatban előny lehet.

A szüzesség elveszítése kicsit furcsa kérdés, mert eredetileg ugye a szűzhártya elszakadása jelenti, de gyakorlatilag ahogyan írták már, elszakadhat mástól is, így azt tekintjük manapság annak, ha a fiú bedugja a lányba. Szóval még ha a tünetek alapján szóba is jöhet, hogy elszakadt a szűzhártyád, nem vesztetted el a szüzességed. :-)

Ahogy már felmerült, lehet, hogy a menzeszed volt, nekem az első kettő-három hónapban barnás volt, inkább pecsételő, mint rendes. Érdemes az első menzeszkor (menzesz után) felkeresni a nőgyógyászt első alkalommal, ő normálisan tud elmagyarázni mindent valószínűleg, és megvizsgál, hogy minden rendben működik-e. Ne félj tőle! Kellemetlen, de nagyon hasznos! :-)

2014. jan. 26. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az utolsónak, de azt szerintem hanyagolom hogy nődokihoz mennyek :) még nővéreim meg anyám előtt is szégyenlős vagyok, nemhogy egy idegen ember előtt, legyen nő vagy férfi. az utóbbit mégjobban ellenzem :) de azért köszi a tanácsot :)
2014. jan. 26. 08:22
 24/26 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok! :-)

Igazán nincsmit, de hidd el, minden nő kiszolgáltatottnak érzi magát a nőgyógyásznál, de jobb túlesni rajta. Szégyellős igazán ne légy, mert elhiheted, látott ő már annyifélét (nagydarabot, vékonyat, stb.), hogy egyáltalán nem figyeli a tested. :-) Minél előbb mész, annál jobban ki tudják szűrni a bajokat már most, meg tudod ismerni a ciklusodat, stb. Akkor nem érnek később meglepetések. :-)

De akárhogyis, Anyukáddal mindenképp ülj le beszélgetni a dolgokról, Anyánál jobb felvilágosító nincs egy lánynak sem! ;-)

2014. jan. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
csak az a helyzet hogy anyám nem ért meg.. még mindig úgy kezel mint egy 2 évest.. nem szeretek vele beszélgetni, de ugyan ez a helyzet a nővEreimmel is.. én mindig csak magamra számíthatok.. és nem túlzom el :/
2014. jan. 26. 13:14
 26/26 hosszúhajú ***** válasza:
egy hülye elmebeteg kretén nő az ilyen akit ki kellene tiltani az iskolából. Szólj a szüleidnek, igazgatónak, tanároknak, remélem a felháborodott szülők elzavarják. Írd le annak a kretén csajnak a nevét ide, és tényleg szóljatok igazgatónak szülőknek, ez egy perverz barom. Bocsánat, de nagyon nagyon dühös vagyok, és nem mellesleg tanár!
2014. jan. 31. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!