Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most akkor elveszítettem a...

Most akkor elveszítettem a szüzzeségem? :O (lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy volt az iskolában felvilágosítás és az a nő aki azt az órát tartotta mondta hogy otthon dugjuk fel magunknak legalább 2 ujjunkat hogy felfedezzük a saját testünket.. Két hétre rá rászántam magam a dologra csak én 2db ilyen vékony filccel próbáltam ki, nem fájt nem éreztem semmit, de amikor kihúztam rengeteg vér jött ki hogy a takaróm meg a pizsum is tiszta vér volt, aztán az egyik ujjamat bele mertem dugni csak hogy megnézzem mi történ és mikor kihúztam az is tiszta vér volt.. Rá még 2 napig barnás folyásom volt.. Mmajd a másosik nap este enyhén görcsölni kezdtem lent.. 3 nap mármint ma márcsak fehér folyásom volt mint eddig.. Ez lehet annak is a jele hogy megdog jönni? ( ugyanis még nem menstruálok) 13,5 éves lány vagyok.. Nagyon fontos lenne válasz mert nagyon megijedtem.. Kérem senki ne szóljon le és normális válaszokat adjanak.. Köszönöm előre is..

2014. jan. 25. 23:08
1 2 3
 1/26 pixie.cute ***** válasza:
88%
Ilyet mond, hogy dugd fel 2 ujjadat? Börtönbe kéne baszni az ilyet...
2014. jan. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Járt még benned pénisz? Nalátod. Ugye válaszoltam?
2014. jan. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Amúgy jah, eléggé degenerált volt az illető.
2014. jan. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 T-mester válasza:
36%
Kell is nektek ilyesmi 13,5 évesen
2014. jan. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Filctollal, és nem fájt? Mi vagy te valami szadomazó?

Amugy akármit fogsz feldugni magadna szüz maradsz, mig nem kapsz igazi péniszt.

2014. jan. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Még szûz vagy, nyugi:) csak akkor veszted el ha egy fiúval lefekszel.
2014. jan. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Nincs gond, szúz vagy még...

De azért jobban jártál volna, ha anykádat kérdezed meg a szexuális dolgokról, és nem a felvilágítóra halgatsz.

2014. jan. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Alapos kézmosás nem árt az ilyesmi akciók előtt, szerintem..

Valószínűleg kicsit megpiszkálhattad a szűzhártyádat, ezzel egy sebet hozol létre a hüvelyedben.. ez a seb előbb utóbb begyógyul, de ha mondjuk nem volt túl tiszta a kezed az is lehet hogy elfertőződik..

Figyeld a további eseményeket, és ha még 2-3 napig folytatódik, akkor irány a doki..


A kérdés címére pedig: A szüzesség nem egy fizikai, hanem "erkölcsi" állapot, amíg nem egy fiú rakja be neked, addig szűznek számítasz, függetlenül attól, hogy előtte hány uborkát meg banánt tuszkolsz fel.....


F/18

2014. jan. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
76%

Nincs azzal akkora gond, ha felfedezzük a testünket, a későbbiekben a lány előnyére válik. De hogy "legalább 2 ujjat" fel kéne dugni, azzal nem értek egyet! Lehet ismerkedni magaddal, simogatni lent magad, megtudod, mi esik jól és mi nem. És amikor benedvesedsz, úgyis bedugod LEGFELJEBB 1 ujjadat. Ami be is csusszan könnyen, meg ha nem is megy hirtelen, úgysem erőlteted... De hogy így minden nélkül kipróbáld... Eszement lehetett az a nő! :o


De a kérdésre válaszolva:

Előfordulhat, hogy a szűzhártyádat átszakítottad. Ezzel nincs probléma, attól még szűz maradsz! :) Nagyon sok lánynak sportoláskor, tamponhasználatkor is átszakad, de ettől még az maradsz. A kérdés az, hogy mennyi ideig véreztél. Az a nagyon sok vér gondolom csak a te szemléletedben tűnt rengetegnek. De pár perc múlva biztosan elmúlt, nem? Ez esetben biztos a szűzhűrtyád szakadt át. Fájt is picit? Mert mondjuk az is lehet, hogy ez már ilyen menstruáció-jelzés volt. Ennyi idősen már várható.

De ne aggódj, nincs baj, attól még ugyanolyan értékes maradsz, mert nincs esetleg szűzhártyád! :)


18/L

2014. jan. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Elég hülye tanács volt ez 13,5 éves kislányoknak...

Másrészt... nem szabadna akármit magadba csúsztatnod, egy filc nem éppen steril és ha nem figyelsz erre oda, akkor elkaphatsz valami csúnya fertőzést is. Szerintem egyelőre olvasgass erről a témáról, de ne akciózz otthon egyedül, mert ráérsz még ezzel. :)

2014. jan. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!