Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most akkor elveszítettem a...

Most akkor elveszítettem a szüzzeségem? :O (lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy volt az iskolában felvilágosítás és az a nő aki azt az órát tartotta mondta hogy otthon dugjuk fel magunknak legalább 2 ujjunkat hogy felfedezzük a saját testünket.. Két hétre rá rászántam magam a dologra csak én 2db ilyen vékony filccel próbáltam ki, nem fájt nem éreztem semmit, de amikor kihúztam rengeteg vér jött ki hogy a takaróm meg a pizsum is tiszta vér volt, aztán az egyik ujjamat bele mertem dugni csak hogy megnézzem mi történ és mikor kihúztam az is tiszta vér volt.. Rá még 2 napig barnás folyásom volt.. Mmajd a másosik nap este enyhén görcsölni kezdtem lent.. 3 nap mármint ma márcsak fehér folyásom volt mint eddig.. Ez lehet annak is a jele hogy megdog jönni? ( ugyanis még nem menstruálok) 13,5 éves lány vagyok.. Nagyon fontos lenne válasz mert nagyon megijedtem.. Kérem senki ne szóljon le és normális válaszokat adjanak.. Köszönöm előre is..

2014. jan. 25. 23:08
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
akik normálisan válasszoltak azoknak köszönöm szépen, és nem fájt mikor véreztem de másnap este görcsöltem.. Soha nem volt még barátom se nemhogy még lefeküdjek valakivel! és a szadomázós kérdésre a válasz: nem vagyok túl bátor a dolgokhoz hogy az ujjammal próbáljam ki, de látom te ahoz elég bátor vagy hogy mást provokálj leszólj és gúnyolj, mielőtt tükörbe néznél.. bizots neked is volt egy rossz döntésed mint minden embernek, ugyanis ettől vagyunk mi emberek, mert a hibáinkból tanulunk. nagyon megbántam hogy hallgattam arra a nőre, nem tagadom meggondolatlan voltam és felelőtlen.
2014. jan. 25. 23:27
 12/26 A kérdező kommentje:
10. válasszoló az az egy biztos hogy többet kinem próbálok hasonló dolgokat.. ezis eléggé megijesztett.. :/ nem tudom mAr hanyadik válasszoló volt az uborkás, banános de azt biztosíthatom hogy soha ne nem járt még ezen az eseten kívűl más bennem..
2014. jan. 25. 23:31
 13/26 anonim válasza:

Ha egyáltalán semmi kellemetlent nem éreztél, mikor feldugtad magadnak, akkor valószínűbbnek tartom, hogy hamarosan a menstruációd fog megjönni. Mert ha megsérül a szűzhártyád, azt azért érzed. Nem lehet elmondani, de érzed. Lehet, hogy ez egyfajta "első menstruáció" volt, csak ilyen "szegényes" kiadásban, érted :)

De tényleg ne aggódj, nincs semmi probléma, nem kell rosszul sem érezned magad! Csak ha később valamikor ilyenre adnád a fejed, akkor tényleg ne feledkezz meg a fertőtlenítésről (kézmosás). Nehogy valami bacit összeszedj, nem hiányzik, gondolom.


(9-es voltam)

2014. jan. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy járt benned, hanem hogy azoktól még szűz maradsz :D Nyugi, nem hiszem hogy gond lesz, de azért kicsit nézz utána a dolgoknak, illetve nemártana egy anya-lánya beszélgetés mielőtt ilyenekbe belevágsz.:) Lehet csinálni, annak ellenére hogy most magadra ijesztettél, csak menj biztosra. Nem kell boldog-boldogtalan tárgyakat felhelyezni :D Nem mellesleg a filctoll elég hegyes, kemény, könnyen felsérti a berendezést. Csak nyugi, nem lesz semmi baj :)


"uborkás banános válaszoló" voltam :D

2014. jan. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Az senkinek nem jutott eszébe, hogy a hölgynek megjött a menstruációja???
2014. jan. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Én is erre gondoltam. A barna folyás, az nem menstrációs termék volt? Legalábbis nem csak piros lehet. :)
2014. jan. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
ezt nyíltan merem állítani hogy nemigen fogom csinálni :D és köszönöm a megértéseket... :) és 9 es igen értem mire gondoltál :)
2014. jan. 25. 23:51
 18/26 anonim válasza:

#15!

Hallod, én felvetettem azt a lehetőséget is, hogy megjött neki, a 9. illetve a 13. válaszomban is! Sőt, a 13-ban már inkább afelé hajlottam :) Persze amíg nem válaszol a kérdező minden részletkérdésre, nem tudhatjuk pontosan...


De mindemellett nem árt, ha közöljük vele, hogy nem kell megijednie, óriási bajt nem csinált attól még, mert ő úgy érzi. :)

2014. jan. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Ne haragudj az eddigi részletekre válasszolva nem fájt még. gy picit se, és igen egy perc múlva már nem véreztem.. esetleg ha még több részlet kellene ehez 15# 16# 9# vagy aki még normálisan válasszolt akkor kérdezzen és megválasszolom :)
2014. jan. 25. 23:59
 20/26 anonim válasza:

Hát nem tudom. Mert ha nem fájt, akkor nem hiszem, hgoy megsértetted volna a szűzhártyádat, ellenben ha pár perc múlva már nem véreztél, akkor annak kell lennie pedig az oknak. De ennek meg ellentmond megint, hogy barnás folyásod volt pár napig. De szerintem az márpedig azt jelzi, hogy lassan meg kell jönnie. Nekem is úgy kezdődött annak idején... barnás váladék először, aztán egyszer csak meg is jött valóban.

Szóval meg vagyok kavarodva, tényleg. De igazából mindegy is mi volt, a szűzhártyás esettel kapcsolatban már leírtam párszor, hogy nincs para, nem vesztetted el a szűzességed addig, amíg nem hatolt beléd fiú. :) Ha meg menstruációs dologról beszélünk, akkor sincs gond, ennyi idősen szerintem tudod, hogy mihez kell kezdeni ilyenkor, anyudnak szólsz, ha legközelebb is lesz ilyen, mert akkor már biztos, hogy nagylány lettél. :)

Szóval ne ijedj meg :)

2014. jan. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!