Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Beleszerethetek abba, akivel...

Beleszerethetek abba, akivel alkalmi kapcsolatban veszítem el a szüzességemet?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és még szűz. Most van egy 22 éves fiú, vele szeretném elveszíteni. Nem igazán ismerjük egymást, eddig csak egyszer találkoztunk, de már elég régóta beszélgetünk neten. Nekem nagyon tetszik külsőre és amennyit tudok róla az alapján belsőre is. Ő nem szeretne kapcsolatot, csak szexet. Csak az a baj, hogy én már mintha most éreznék valamit iránta, és attól félek, hogyha lefekszem vele beleszeretnék. Szerintetek lehet ilyen?

2014. jan. 19. 23:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló szerintem úgy érti, hogy ha egy fiú alkalmit akar, abból az esetek 90%-ban nem is lesz több. Persze lehet, hogy aztán összejártok majd még szexelni, de az csak neked lesz rossz a végén, ha beleszeretsz.

(Amúgy én is "alkalmiban" veszítettem el, de mi csak akkor kezdtünk el ismerkedni, és összejöttünk végül. Nálatok azért nem esélyes ez, mert már ismerkedtek, és előre megmondta, hogy nem akar kapcsolatot. Egy szex nem fogja ezt megváltoztatni.)

2014. jan. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem azért szeretnék lefeküdni vele, hogy attól hátha meggondolja magát, és mégis akarna többet is. Azért mert már nagyon vágyom a szexre, és nem akarok addig várni amíg szerelmes leszek. Úgy gondolom hogy vele jó lenne az első.
2014. jan. 21. 11:14
 13/18 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon nem ismered a pasikat. Egy frászt gondolja meg magát. Egy szűzlánnyal történt szex nem indítja be a mindent elsöprő szerelmet.
2014. jan. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Épp azt mondom, hogy nem azért szeretnék lefeküdni vele, mert azt hiszem, hogy akkor többet akar majd. Tudom, hogy ettől nem lesz szerelmes belém.
2014. jan. 21. 13:05
 15/18 anonim ***** válasza:

Igaz, bocs. Te beleszerethetsz, de annak rád nézve szomorú vége lesz.

Szerintem ha már szexkapcsolat, akkor olyannal, akivel minél kevesebb a vonzalom (természetesen taszító se legyen, egy semleges "vonzalmi szint" a jó). Úgy biztosabb, hogy tényleg csak a szexről fog szólni.

2014. jan. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

én nem rég vesztettem el, szimpla alkalmi kapcsolat volt (aznap ismertük meg egymást, szenvedélyesen egymásnak estünk, 2 óra után puszipá, azóta semmi)

még én is - mint érzelmek nélküli roncs - szinte (hangsúlyozom, SZINTE) kötődöm hozzá.

ha már előtte is, ahogy mondod alig ismered, és már így is kedveled, akkor ne menj bele ilyenbe.:)

2014. jan. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem akarsz várni a szerelemre, de szerelmes lennél ebbe a srácba. Ezt te is vágod ugye?

A másik meg az, hogy az a srác csak megdugni akar és többet nem. Ez azt jelenti nem jösz be neki. A tested vonzó a szexre, de párkapcsolatba nem tud elképzelni, ezért nem kell neki több. Vagy rosszabb esetben szüztelenítés vonzza ami nagyon úgy néz ki. Nos ebbe a srácba akarsz belezúgni. Csak ő nem fog. Szerelemre száz jelentkeződ is lehetne! De mégis kufircolással akarsz szerelembe esni. Hát ez zseni.

2014. jan. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%

Hát én is ilyen szituban voltam, de a dolog már 1 éve húzódott. Nagyon bejött, többször kavartunk, stb.

Nemrég feküdtem vele (ittunk), de furcsa módon nem az történt, amitől tartottam, hogy mégtöbbet érzek majd iránta, hanem kiábrándultam. Nem a szex miatt, hogy olyan rossz lett volna, sokkal inkább, mert most másként látom, nem olyan ember, mint amilyennek gondoltam. És nem is lesz több belőle, ami amúgy nem lep meg, mert nem is gondoltam rá, hogy utána majd szerelmet vall vagy ilyesmi.

Persze nem lehet általánosítani. Viszont ha ez nem történt volna meg, ki tudja meddig rajongtam volna érte...:)

2014. jan. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!