Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Beleszerethetek abba, akivel...

Beleszerethetek abba, akivel alkalmi kapcsolatban veszítem el a szüzességemet?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és még szűz. Most van egy 22 éves fiú, vele szeretném elveszíteni. Nem igazán ismerjük egymást, eddig csak egyszer találkoztunk, de már elég régóta beszélgetünk neten. Nekem nagyon tetszik külsőre és amennyit tudok róla az alapján belsőre is. Ő nem szeretne kapcsolatot, csak szexet. Csak az a baj, hogy én már mintha most éreznék valamit iránta, és attól félek, hogyha lefekszem vele beleszeretnék. Szerintetek lehet ilyen?

2014. jan. 19. 23:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de az alkalmi az nem véletlenül alkalmi!
2014. jan. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
sőt. lesz is
2014. jan. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%

Olvasd már el a SAJÁT kérdésedet és rájössz h ennyire hülye nem lehetsz!


Ha csak dugni akarsz, dugjál, de ne csodálkozz h a másiknak nem kellesz egyébre, pláne ha már előre elmondja. És ez lesz az első alkalom...atyaég!

2014. jan. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből megmondom hogy bele fogsz zúgni mint állat..az ilyemek mindig ezzel végződnek.
2014. jan. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
igen, nagyon beleszerethetsz, veszélyes... könnyen elkezdhetsz hozzá ragaszkodni. Vigyázz!
2014. jan. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

Hát te tényleg naiv vagy...


A sapi nem hogy nem fog ettől beléd zúgni, hanem agy olcsó trófeának fog tekinteni.

Ha nem az a célod hogy bármi áron elfecséreld a szüzességedet, az ilyen pasit messze elkerüld.

2014. jan. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, beleszerethetsz, de nem azért, mert neki adod a szüzességed, ez nem így automatikusan működik. Hanem mert már most érzel valamit, és vonzódsz hozzá, ha közel kerültök ez valószínűleg csak felerősödik.
2014. jan. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha már egy találkozás után ezt érzed, akkor már bele is szerettél.
2014. jan. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, ezt hogy érted?
2014. jan. 20. 08:42
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld meg velem! Én komoly kapcsolatba is benne lennék. Engem is szerethetnél úgy hogy beszerelmesedsz!
2014. jan. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!