Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy vegyem ra a baratomat?

Hogy vegyem ra a baratomat?

Figyelt kérdés

arra hogy lefekudjunk (igy 1 ev osszecsiszolodas utan)...?!. szerintem ren jobban akarom ot mint o engem. kicsit kocka de nagyon sokat egyuttvagyunk, puszi csok tapi miegymas. kozos program nem sok van, de nem is tudom hogy mit csinalhatnank egyikunk se er ra soha epmenni valahova.

szobakerult hogy mar megejthetnenk a dolgot . en nagyon szeretnem, o meeg nem mert fel. basszus. mitol? hogy kiszakad a gumi.. van ra tabletta. de meg varjunk. sokat. ugy egy evet. vagy tobbet. de ezt nem ertem.. miert kell ezt igy kezelni? szeretjuk egymast, mar mimden volt szinte csak ez nem fog soha megtortenni?! erre keptelen vagyok varni. felek hogy hamarosan unalmas lesz szamomra a kapcsolat es kilepek. csak o meg majd jon utanam amikor mar keso....

segitsetek

bunkok is valaszolhatnak :))) csak mert en is az vagyok

amugy 19/L 20/F


2014. jan. 18. 02:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
véletlenül nem hitgyülis? vagy valamelyik szűz szekta tagja?
2014. jan. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
húzzon több gumit nem látszik majd kicsinek megvha az egyik kiszakad akkor a másik még véd
2014. jan. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

nem nem kicsi neki

mar minden volt en minden tolem telhetot megtettem es elvezi is nagyon. csak en nem elvezem azt hogy nem elegit ki mert nem birja mindig elfarad nyelvvel is kezzel is.... lefekudni meg nem akar meg

......

nem szektatag

nem akarom ezt mar

kielegitetlen boldogtalan szenvedoje vagyok ennek.

de hogyan szakitsak vele.....??? hogy bocs szivem de nagyon nem tudod mit kellene velem csinalni es fogalmam sincs miert nem akarsz vegre lefekudni velem de en ezt nem birom tovabb inkabb haggyuk beken egymast majd talalsz valakit aki ezt elviseli jo? de en nem.

hat ....ez eleg gyenge

2014. jan. 28. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!