Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy vegyem ra a baratomat?

Hogy vegyem ra a baratomat?

Figyelt kérdés

arra hogy lefekudjunk (igy 1 ev osszecsiszolodas utan)...?!. szerintem ren jobban akarom ot mint o engem. kicsit kocka de nagyon sokat egyuttvagyunk, puszi csok tapi miegymas. kozos program nem sok van, de nem is tudom hogy mit csinalhatnank egyikunk se er ra soha epmenni valahova.

szobakerult hogy mar megejthetnenk a dolgot . en nagyon szeretnem, o meeg nem mert fel. basszus. mitol? hogy kiszakad a gumi.. van ra tabletta. de meg varjunk. sokat. ugy egy evet. vagy tobbet. de ezt nem ertem.. miert kell ezt igy kezelni? szeretjuk egymast, mar mimden volt szinte csak ez nem fog soha megtortenni?! erre keptelen vagyok varni. felek hogy hamarosan unalmas lesz szamomra a kapcsolat es kilepek. csak o meg majd jon utanam amikor mar keso....

segitsetek

bunkok is valaszolhatnak :))) csak mert en is az vagyok

amugy 19/L 20/F


2014. jan. 18. 02:54
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
es nincs ekezetem igy is ertheto a kerdes. az elirasokert bocsanat elofordul mert keso van.
2014. jan. 18. 02:56
 2/13 anonim ***** válasza:
vegyél fel valami szexi fehérneműt aztán meglássuk ki nem akarja :D
2014. jan. 18. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egy éppen alkalmas pillanatban vesd rá magad és erőszakold meg :)
2014. jan. 18. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

kezdeményezz bátran

egyszer pl. amikor átjön hozzád, fogadd ruha nélkül az ágyban :D

vagy amikor összebújtok, vedd kézbe a dolgokat :) légy határozott, kezd csak el kigombolni a nadrágját, vagy kapd le a melltartód, vagy valami ilyesmi :) amiből egyből érteni fogja mit akarsz

ha olyankor is nemet fog mondani, akkor egy p*cs, már bocsánat :D

2014. jan. 18. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

mar joparszor kezbe vettem a dolgokat spontan vagy hogy legyen valami, de o visszakozott. mert meg nem... es tenyleg nem.


ahhh en mar belefaradtam hogy en kezdemenyezzek. mar eljutottamoda hogy gondolkozom hogy merre induljak tovabb


az a nagy baja hogy amikor itthon bemutattam akkor nem ugraltak korbe + igazabol leszartak es ez rosszul esett neki. most mit csinaljak nem a szuleimmel kell parkapcsolatban elni hogy nekik megfeleljen..

2014. jan. 18. 03:08
 6/13 anonim ***** válasza:

mondd meg neki finoman akkor

hogy neked vannak igényeid, és így nem fog túl sokáig menni a dolog

egyébként a brátod szűz? vagy volt már előtted barátnője?

2014. jan. 18. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A legjobb amit tehetsz érte - és magadért - hogy otthagyod. Ez nem egészséges, nagyon nem. Ha fogod a pártját, akkor nem valószínű, hogy észbe kap, ez pedig egyikőtöknek sem érdeke szerintem.
2014. jan. 18. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

elég hülyén hangzik, de nem lehet hogy nem tetszel neki testileg? csak szeret veled lenni mert jól kijöttök stb.

és ezért húzza a dolgot

bár ez elég önző dolog lenne akkor tőle, de ki tudja, minden megeshet :D

2014. jan. 18. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez messze van a természetestől, hogy finoman válaszoljak.


De a semmit úgy érted, hogy még petting sem volt?? Tehát orál, kézimunka stb.???

Igazából ennek kellene lenni az "igazi" szex, tehát a behatolás előtt többször. Ezen már egy év alatt azért át kellett volna esnetek. Ha esetleg egy jó pipát bevetnél az ügy érdekében - ott aztán nincs esélye a teherbeesésnek egyáltalán - hamarabb célt érhetnél ha rájönne, hogy jobb mint amikor otthon a monitor előtt rázza ki magának. Hm???

2014. jan. 18. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet h kicsi a szerszáma, és szégyenli.
2014. jan. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!